ŠILAINIAI vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA (67:60)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 10 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Šilainiai" šventė pergalę

2013 vasario 11 d., Pirmadienis, 00:48 val., peržiūros: 1474

Sekmadienį, Vasario 10 dieną, Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, tarp „Šilainių“ (šeimininkai) ir „Hidraulinių Sistemų & Kompiutera“ (svečiai) ekipų. Pergalę po atkaklios kovos iškovojo, beveik visų rungtynių metu pirmavę, aikštelės šeimininkai. Tai buvo penktoji „Šilainių“ pergalė, o jų varžovai patyrė jau devintąją nesėkmę. Rungtynių rezultatas – 67:60 (11:7, 18:17, 14:14, 24:22).

Pirmą kėlinuką komandos pradėjo labai vangiu žaidimu ir kelias minute nei vieni nesugebėjo pelnyti taškų. Savo taškų sąskaitą pirmieji atidarė svečių komandos žaidėjai. Tačiau šeimininkai netrukus atsakė spurtu 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau sekė dar keli sėkmingesni šeimininkų komandos žaidimo epizodai leidę jiems įgyti septynių taškų pranašumą. Deja, kėlinio pabaigoje tritaškį smeigė G.Katliorius ir sumažino savo komandos deficitą iki keturių. Rezultatas po kėlinio – 11:7.

Antrą ketvirtį geriau pradėjo svečių komanda. Pelnę keturi tašku iš eilės jie išlygino rezultatą, bet dar vienas L. Šukučio tritaškis vėl sugražino persvarą šeimininkams. Tada sekė dar keturi svečių žaidėjų taškai be varžovų atsako ir tai leido svečiams persverti rezultatą savo naudai. Deja, šeimininkai kėlinį užbaigė sėkmingiau, susigražino dviejų taškų persvarą sau. Nors A. Pūro baudų metimai ir buvo išlyginę rezultatą, tačiau kėlinį šeimininkai užbaigė penkiais taškais be atsako ir vėl įgijo pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:24.

Trečiojo kėlinuko pradžioje geriau sekėsi šeimininkams. Jie ir vėl buvo išlyginę rezultatą, tačiau persverti jo savo naudai nesugebėjo, o kėlinio pabaigoje vėl leido savo varžovams pelnyti kelis taškus iš eilės ir išlaikyti tą patį penkių taškų skirtumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 43:38.

Ketvirtajame kėlinuke vyko atkakli kova. Nors pradžioje surengtas šeimininkų spurtas, 11:2 ir leido jiems įgyti vienuolikos taškų pranašumą, tačiau svečiai nepasidavė ir patys pelnę aštuonis taškus be atsako vėl sugražino intrigą. Deja, bet vėliau šeimininkai sužaidė užtikrinčiau, o svečių komandos bandymas gelbėtis tritaškiais buvo nesėkmingas. Rezultatas po keturių kėlinių – 67:60.

Šeimininkų komandos treneris V.Kapočius sakė: „Šiandien buvo principinė kova. Tikėjomės laimėti. Visi deriniai pavyko puikiai ir komanda sužaidė labai gerai. Kuo toliau, tuo geriau žaidžiame.“

Svečių komandos treneris V. Kirilovas sakė: „Tikėjomės atkaklios kovos. Aišku, norėjome atsirevanšuoti už pralaimėjimą pirmajame rate. Tačiau scenarijus buvo labai panašus, kaip ir praeitą kartą. Žaidėme apyilgiai, tačiau trečiajame kėlinuke jų centras sumetė tokių taškų, kurie mus nužudė. Aišku ir neapsigynėme nuo gana paprastų varžovų atakų. Komandos buvo apylygės, galbūt mums trūko kelių žaidėjų.“

Šeimininkus į pergalę vedė Lukas Šukutis ir Mantautas Patasius po 19 taškų, Narūnas Čekaitis 13 taškų.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Lukas Steikūnas 21 taškas, Marius Petrauskas 13 taškų, Giedrius Katliorius 11 taškų

"Šilainiai" privertė pasinervinti "United" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 08:50 val.)"Šilainiai" nutraukė nesėkmių seriją (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Šilainiai" privertė pasiduoti Kauno "SRC" (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 02:24 val.)"ARV - Auto" šventė dar vieną pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" šventė nesunkią pergalę (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 17:47 val.)"United" įsirašė antrą pergalę sezone (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)"Šilainiai" lengvai įveikė BK "Centre" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 16:09 val.)"ARV - Auto" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:15 val.)Po atkakios kovos "Šilainiai" palaužė "Hidraulinės sistemos - Kompiutera" ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:05 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Sporto manija & Oto" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)