Kauno Rami vs Hermis (99:81)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Pavasario taurės starte užtikrinta „Kauno Rami“ pergalė prieš „Hermį“

2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 23:42 val., peržiūros: 832

Sekmadienį, kovo 27 – ąją, Saulės gimnazijos salėje, įvyko KKL Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp aikštelės šeimininkų teisėmis žaidusių „Kauno Rami“ bei svečių statusą turėjusių „Hermio“ komandų.

Pavasario taurės atidarymo rungtynėse nuo pat susitikimo pradžios „Hermio“ ekipa pradėjo žaisti užtikrinčiau ir sužaidus beveik tris minutes jiems jau buvo pavykę kiek įsiveržti į priekį (2:6), tačiau netrukus traumą gavo prieš tai du tolimus metimus pataikęs „Hermio“ puolėjas P.Glaniauskas. Be pirmųjų minučių lyderio likę svečiai sustojo puolime, tačiau ir šeimininkai puolime nežibėjo. Sužaidus daugiau nei pusę kėlinuko „Kauno Rami“ pagaliau pradėjo įsižaisti jau kvėpavo varžovams į nugarą (8:9). Per likusį kėlinio laiką tiesiog pradėjo lyti taikliais metimais abijosei aikštelės pusėse. Porą minučių rezultatas buvo apylygis, tačiau per paskutines dvi minutes „Hermis“ laimėjo atkarpą 4:9 ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 8 taškų persvarą – 19:27.

Pirmąją antrojo ketvirčio pusę iniciatyva jau priklausė „Kauno Rami“ komandai ir jie sužaidę puikią atkarpą (12:0) ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Pusę kėlinio be taškų buvę svečiai pagaliau pralaužė ledus, bet varžovai žaidė kiek užtikrinčiau ir po sužaistų šešiolikosiolikos minučių šeimininkai pirmavo 8 taškais – 40:32. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, svečiams buvo pavykę kiek prisivyti, tačiau trumpam koncentraciją aikštelėje praradę šeimininkų komandai žaidėjai susiėmė ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 7 taškų šeimininkų persvara – 48:41.

Trečiąjį kėlinį S.Pažėra atidarė taikliu dvitaškiu metimu, tačiau su didele energija puolime žaidę „Hermio“ komandos žaidėjai palikdavo daug skylių gynyboje, todėl jiems nesisekė mažinti deficito, kuris įpusėjus kėliniui jau buvo dešimt taškų – 57:47. Šeimininkus į priekį vedė O.Gelžinis ir E.Mackevičius ir netrukus komandas skyrė jau 14 taškų. Vis dėlto „Hermio“ žaidėjai rado jėgų atsitiesti ir po 7 iš eilės, komandos kapitono, S. Pažėros taškų jiems pavyko sumažinti deficitą. Likusį kėlinio laiką, komandos žaidė apylygiai, tačiau „Kauno Rami“ krepšininkai kėlinio pabaigoje sužaidė užtikrinčiau ir išsaugojo dviženklę persvarą – 74:59.

Komandos ketvirtąjį kėlinį pradėjo aktyviai, bet nei vienai komandai nepavyko periimti žaidimo iniciatyvos į savo rankas. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti pusšeštos minutės,po G. Mikėno reido po krepšiu komandas skyrė jau 17 taškų (84:67). Svečiai nesudėjo rankų ir netrukus spurtavo 0:7 bei sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Nors iki kėlinio pabaigos buvo likusios keturios minutės, bet „Hermio“ krepšininkai karštligiškai stengėsi kuo greičiau sumažinti deficitą ir bandė gelbėtis tolimais metimais ir didindami rungtynių tempą. Tačiau įvykių forsavimas jiems atnešė daugiau žalos nei naudos – tolimi metimai skriedavo pro šalį, o už klaidas puolant juos baudė varžovai rinkdami lengvus taškus greitąjame puolime. Likus žaisti dvi minutes komandas skyrė jau 15 taškų. Per likusį laiką „Hermio“ krepšininkams nebeužteko jėgų sumažinti deficito, todėl jiems teko pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą 18 taškų skirtumu 99:81 (19:27, 29:14, 26:18, 25:22).

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno Rami: Oskaras Gelžinis – 18 tšk. (15 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 18 tšk., Gytis Vyšniauskas – 16 tšk., Emilis Mackevičius – 11 tšk. (11 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 10 tšk.

Hermis: Saimonas Pažėra – 31 tšk., Rokas Puikys – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Rimvydas Petrauskas – 11 tšk.

„Košmaras“ kiek netikėtai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:37 val.)„KMAIK“ lengvai sudorojo „Hermį“ (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:49 val.)„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:46 val.)„Kauno Rami“ iššvaistė didžiulį pranašumą, tačiau pratęsime palaužė KK „Garliava“ ekipą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:59 val.)