DINAMO vs KREPŠINIS.NET (78:102)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 13:20 val. @ Kauno Medicinos universiteto sporto salė, M.Jankaus g. 2, Kaunas LT-50275

Užtikrinta "Krepšinis.net" pergalė ir naujas lygos rekordas!

Fantastiškas rungtynes sužaidęs Tadas Gaurilčikas (Krepšinis.net) tokiu būdų džiaugiasi pasiekta pergale
2006 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 15:38 val., peržiūros: 4155
Šiandien, KMU sporto salėje, "Dinamo" krepšininkai priėmė "Krepšinis.net" komandą. Visų rungtynių metu pirmavę svečiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 102:78. Tai jau buvo 4-oji "Krepšinis.net" ekipos pergalė, leidusi įsitvirtinti ketvirtoje "Aukso" lygos "B" pogrupio vietoje. Svečiams šiose rungtynėse pavyko pagerinti atkovotų kamuolių rekordą. Jų sąskaitoje net 60 sugriebtų kamuolių.

Tik rungtynių pradžioje šeimininkai sugebėjo rimčiau pasipriešinti „Krepšinis.net“ komandai. Pirmosiomis minutėmis niekam nepavyko įgyti ryškesnės persvaros. Vos vienos komandos krepšininkai išsiverždavo į priekį, čia pat rezultatą išlygindavo varžovai – 2:2, 4:4, 6:6. Tik kėlinio pabaigoje po kelių sėkmingų atakų iš eilės svečiai susikrovė penkių taškų pranašumą.

Antrajame ketvirtyje, daugiausia Tado Gaurilčiko pastangomis, svečiai pamažu pradėjo dar labiau tolti nuo priešininkų. Laimėję trijų minučių atkarpą rezultatu 10:2, „Krepšinis.net“ ekipos žaidėjai įgijo gan solidžią 17 taškų persvarą. Iki pertraukos šeimininkai savo deficitą sumažino vos dviem taškais.

Po pertraukos žaidimas vėl tapo lygus kaip ir dvikovos pradžioje. Abi ekipos keitėsi taikliais metimais, didesnį dėmesį skirdamos į puolimą nei į gynybą. Vėl nesulaikomas buvo Tadas Gaurilčikas, pataikęs ne tik iš vidutinio nuotolio, bet ir iš toli. Jo dėka svečiams pavyko išlaikyti turėtą atotrūkį ir neleisti „Dinamo“ krepšininkams priartėti nei per tašką. Prieš lemiamą rungtynių dalį komandas skyrė 15 taškų.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas. Vistik „Krepšinis.net“ komandos žaidėjai neatsipalaidavo ir galutinai sutriuškino varžovus, įveikdami juos rezultatu 102:78. Pažymėtina, jog šimtąjį tašką paskutinę rungtynių sekundę pelnė Tadas Gaurilčikas, pataikęs tolimą tritaškį metimą.

Būtent Tadas Gaurilčikas ir buvo nesustabdomas šios dienos rungtynėse. Jo sąskaitoje 39 taškai ir 14 atkovotų kamuolių ( 32 naud.kfc.). Arūnas Bičius prie pergalės pridėjo 23 taškus ir 10 atkovotų kamuolių ( 16 naud.kfc.), Almantas Girdauskas pasižymėjo pelnydamas 16 taškų ( 17 naud.kfc.).

„Dinamo“ ekipoje 28 taškus pelnė Lukas Steikūnas, taip pat dar sugriebęs 16 kamuolių ( 32 naud.kfc.). Paulius Žekonis įmetė 15 taškų ir dar pridėjo 8 atkovotus kamuolius.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Šarūnas Sobolis džiaugėsi pasiekta pergalę. „Nuotaikos yra tikrai geros. Esu patenkintas, kad laimėjome nemažu skirtumu. Žaidėme tik šešiese, tačiau vistiek sugebėjome įrodyti jog esame stipresni“.
"Krepšinis.net" įspudingu žaidimu pamušė dar du lygos rekordus! (2006 gruodžio 08 d., penktadienis, 21:39 val.)Antroji "Dinamo" pergalė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:09 val.)"Kauno Technikos Kolegijai" pergalė išslydo iš rankų (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 18:59 val.)Įtikinama "AIG Life" pergalė (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 14:43 val.)"Krepsinis.net" sezoną pradėjo lengva pergale (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:36 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė varžovus ir pagerino lygos rekordą! (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Krepšinis.net“ iškovojo trečiąją pergalę „Aukso“ lygoje (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:09 val.)"KTU EiWi" revanšas neįvyko (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)Intrigos kupinose rungtynėse stipresni buvo "Krepšinis.net" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 18:10 val.)"BC TIF" pegalę lėmė geriau sužaistas trečiasis ketvirtis (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:42 val.)