BRESTA vs SPORTO MANIJA& VAILENDAS (72:53)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 09 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Bresta" įrodė savo pranašumą prieš "Sporto Maniją & Vailendą"

2012 kovo 09 d., Penktadienis, 19:52 val., peržiūros: 2270

Penktadienio vakarą KKL "B" lygos "Baltik Sport" pirmybėse savo aikštėje "Bresta" priėmė "Sporto Maniją & Vailendą". Rungtynių svarba abiems komandoms buvo milžiniška, nes jos kovojo dėl paskutiniojo kelialapio į atkrintamąsias varžybas. Pirmieji du kėlinukai leido įsitikinti, kad komandos panašaus kalibro (37:31). Vis tik, po ilgosios pertraukos pradėjo ryškėti "Brestos" komandos pranašumas, o skirtumas tarp ekipų ėmė augti pakankamai sparčiai. Nors paskutiniojo ketvirčio metu nė viena iš ekipų neblizgėjo puolime, tačiau toks gynybinio krepšinio stilius buvo parankesnis "Brestai", kuri iškovojo pergalę bei kelialapį į atkrintamąsias varžybas (72:53).

Kaip ir pridera rungtynėms, kuriose sprendžiasi paskutiniojo kelialapio į atkrintamąsias varžybas bilieto klausimas, jos prasidėjo labai atkakliai. Ekipos keirėsi sėkmingomis atakomis, o įpusėjus ketvirčiui, po taiklaus svečių tritaškio, kurį pataikė Deividas Stirbinskis rezultatas tapo (12:14). Vis tik, "Brestai", daugiausiai Lauryno Andrijausko taškų dėka pavyko spurtuoti 8:2 ir įgyti persvarą (20:16). Tačiau kėlinuką penkiais taškais iš eilės užbaigė Rytis Adžgauskas ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių "Sporto Manija & Vailendas" priekyje (20:21).

Antrojo kėlinio pradžioje "Sporto Manijai & Vailendui" pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą (22:26), vėliau (26:28). Neilgai trukus sekė "Brestos" spurtas 9:0, kurio metu visu ryškumu žibėjo Martynas Kudakas (35:28). Vis tik, svečiai nepasimetė: Tomas Čerba realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, o Rytis Adžgauskas pridėjo tris taškus (35:31). Kėlinio pabaigoje Laurynas Andrijauskas sumetė dvi baudas (37:31).

Nors trečiąjį kėlinį Karolis Tarvydas pradėjo dvitaškiu, tačiau čia pat svečiai atsakė atkarpa 0:10 ir "Sporto Manija & Vailendas" vėl priekyje (39:41). "Brestos" vyrai suprasdami rungtynių svarbą susiėmė ir spurtavo net 19:0 taip "perlauždami" rungtynes (58:41). Nors iki kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo savo deficitą sušvelninti iki 14-os taškų, tačiau jų padėtis prieš lemiamą ketvirtį tikrai nebuvo patogi (60:46).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai priartėjo iki 11-os taškų (62:51), bet "Bresta" turėjo savo atsaką – spurtą 10:0 (72:51). Likusios kėlinuko minutės jau buvo tik formalumas. Nors Tomas Čerba ir Paulius Grigaitis realizavo po vieną baudą iš dviejų, tačiau tai esmės nebekeitė – "Bresta" švenčia pergalę rezultatu (72:53) bei iškovoja kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Po rungtynių "Sporto Manijos & Vailendo" treneris Darius Laskys turėjo ką pasakyti: "Pergalei tikriausiai pritrūko meistriškumo. Tai ką mes bandėme įgyvendinti – mums nepasisekė šiandien. Priešininkai lengvai perskaitydavo mūsų ėjimus ir prieš aikštės gynybą lengvai puolė, spaudimas taip pat nesisekė. Manyčiau, kad mūsų komanda šiandien sukovojo labai prastai. Nepasakyčiau, kad vyrai nesistengė, tačiau meistriškumas matomai žemesnis. Priešininkai nugalėjo pelnytai. Su jais susitinkame jau ne pirmą kartą, jie žaidžia apgalvotai, išnaudoja savo didelius žaidėjus, mėgsta agresyvų žaidimą puolime ir tai jiems duoda gerų rezultatų. Mes su tuo nesugebėjome susitvarkyti. Aš norėjau, kad mes patys žaistume agresyviai, neleistume jiems laisvai manevruoti su kamuoliu – tai mums nepavyko. Varžovai spėdavo įsiveržti, atmesti laiku kamuolį. Varžovų centrai labai gerai žaidžia su mažesniais žaidėjais ir jie tai daro daug geriau nei mūsų krepšininkai, dėl tos priežasties ir yra toks rezultatas".

"Brestos" komandos strategas Arnoldas Zigmantavičius susitikimą komentavo taip: "Pagaliau turėjome pakankamai ilgą atsarginių žaidėjų suolelį, susirinko visi reikiami žaidėjai, turėjome keitimų, išlaikėme rungtynių tempą pastovų ir reikėjo tik laiko įsižaisti. Apsigynėme ir rezultatas toks, koks jis yra. Varžovų žaidimas paliko silpnoką įspūdį. Manyčiau, kad tik kokie trys jų žaidėjai yra gerame lygyje, o kiti nepasirodė šiandien. Praitėjusį kartą jiems pralaimėjome, tada suveikė laimės sindromas, o šiandien manau viskas yra savo vietoje".

"Brestą" į pergalę vedė: Martynas Kudakas 22 taškai, Laurynas Andrijauskas 12 taškų (7 atk. kam, 4 blokai), Darius Arlauskas (10 atk. kam) ir Vilius Rudelevičius po 10 taškų

"Sporto Manijos & Vailendo" gretose išsiskyrė: Rytis Adžgauskas 16 taškų, Paulius Grigaitis 11 taškų (5 atk. kam), Deividas Stirbinskis 9 taškai (5 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Murka2012 kovo 09 d., 12:14 val.

Jei susirinks Bresta, tai tikrai turėtų laimėti. Bet Vailendas irgi neblogi, jei Ekodora nugalėjo, aišku nemačiau šių varžybų, bet Ekodora tikiuosi nepadovanojo pergalės, nors tai esmės nekeičia. :)

zalias_kraujas2012 kovo 09 d., 12:08 val.

ore laimes

TomTJ2012 kovo 09 d., 10:41 val.

paskutinis sansas "Bresta" komandai laimeti nemaziau +3 taskai jei dar nori speti i sokti i nuvaziuojanti B lygos atkrintamuju varzybu trauki Nusimato zutbutinis musis sivakara tarp siu komandu.

Linksmose rungtynėse pergalę šventė "Sporto manija & Vailendas" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 17:38 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Grūdai" nesuspėjo paskui jaunuosius "Sporto Maniją & Vailendą" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Bresta" įveikė „Sporto Manija & Ekodora“ jų aikštėje (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Bresta" laimėjo išlikimo rungtynes prieš "Renversą" (2012 kovo 16 d., penktadienis, 23:24 val.)"United" penketukas nugalėjo "Sporto manijos & Vailendas" ekipą (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:36 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" antrojoje rungtynių pusėje sutriuškino "Sporto Manija & Vailendas" ekipą (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 22:28 val.)"Brestos" penketukas neatsilaikė prieš "Topo Centrą" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 22:47 val.)Tik po pratęsimo "Topo centro" ekipa nugalėjo jaunuosius "Sporto manijos & Vailendo" žaidėjus (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 00:19 val.)Antroje rungtynių dalyje "Forto amicus & Gamteka" įrodė savo pranašumą (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)Atkakliame mūšyje "Sporto Manija & Vailendas" palaužė "Arv Auto" pasipriešinimą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:41 val.)