Kauno technikos kolegija vs Rind (88:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 21:18 val., peržiūros: 1376

Lapkričio 26 dieną, 17:30 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Kauno technikos kolegija" (šeimininkai) ir "Rind" (svečiai). Kaip niekad gausiai susirinkę šeimininkai šį vakarą buvo nusiteikę rimtai. "Rind" komanda priešinosi tik nepilnus du kėlinukus, o vėliau buvo galima stebėti aiškų "Kauno technikos kolegijos" krepšininkų dominavimą, kurie per likusį laiką tik didino savo pranašumą, kol galiausiai įveikė varžovus išties solidžiu skirtumu 88:69.

Rungtynių pradžioje abi komandos atrodė gana lygiai, svečiai puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių, tuo tarpu "Kauno technikos kolegija" išnaudojo varžovų klaidas ir gerai jautėsi greitame puolime. Vistik rungtynėms įsibėgėjus šeimininkai po truputį perėmė iniciatyvą. Didelė žaidėjų rotacija leido "Kauno technikos kolegijai" visą laiką išlaikyti didelį tempą. Skirtumas ėmė augti ir atrodė, jog jau įvyko rungtynių lūžis, tačiau svečiai dar priminė apie save. Keletas tolimų metimų, bei įmestos baudos staigai sugražino intrigą. Tačiau tai buvo bene paskutinis "Rind" komandos pasispardymas, nes šeimininkai vėl nutolo ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 48:36.

Po ilgosios pertraukos skirtumas lėtai, bet nesustodamas augo. Intrigos nebebuvo likę, o "Kauno technikos kolegija" leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems ekipos nariams. Vistik "Rind" krepšininkai didelės bėdos pralaimėjime nematė, nes žaidėjai nepuolė skubotai gelbėtis, tiesiog žaidė savo žaidimą. "Kauno technikos kolegija" artėjo pergalės link, krepšininkai smaginosi puldami, kelios atakos buvo pabaigtos dejimais. Likęs laikas tebuvo formalumas ir finalinis švilpukas skelbė "Kauno technikos kolegijos" pergalę, rezultatu 88:69.

Kauno technikos kolegija: Nerijus Aleknavičius – 17 tšk., Klaidas Jankaitis – 16 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Aivaras Kazlauskas – 15 tšk., Justinas Mašeckis – 10 tšk.

Rind: Ramunas Beinoras – 16 tšk., Žilvinas Radzevičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Esmiraldas Sliežauskas – 13 tšk., Linas Mecelis – 11 tšk.

„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)Po permainingos kovos ‒ „Kauno technikos kolegijos“ pergalė (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:24 val.)