Vilkijos gimnazija vs Prienų „Žiburio“ gimnazija (75:70)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 11:00 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Visas rungtynes pirmavusi „Vilkijos“ gimnazija įveikė Prienų „Žiburio“ gimnaziją

2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 13:41 val., peržiūros: 986

Ketvirtadienį, kovo 31 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko „Šyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12klasių taurės, Vidurio Lietuvos pogrupio rungtynės, tarp vietos „Vilkijos“ ir svečių Prienų „Žiburio“ gimnazijų. Jau pačioje susitikimo pradžioje atitrūkę aikštės šeimininkai diktavo žaidimo sąlygas ir, nepaisant to, jog prieniškiai kelis kartus buvo grėsmingai priartėję, „Vilikijos“ gimnazijos krepšininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 75:70 (17:11, 19:14, 16:25, 23:20).

Susitikimą abi komandos pradėjo trumpomis atkarpomis, po kurių rezultatą buvo lygus, tačiau ilgai nelaukę aikštės šeimininkai surengė spurtą 11:0 ir iškart atitrūko. Kiek vėliau prieniškiai bandė atsigauti ir sužaidę sėkmingą atkarpą sušvelnino deficitą iki šešių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas klostėsi šiek tiek lygiau, ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Įpusėjus antram kėlinukui penkis taškus iš eilės surinkęs T.Vyšniauskas grąžino „Vilikijos“ gimnazijai dviženklę persvarą, kurią šeimininkai sugebėjo išlaikyti iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 36:25.

Po ilgosios pertraukos asmeninį spurtą surengęs aikštės šeimininkų krepšininkas T.Kasparavičius pelnė aštuonis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. Ilgai vietoje nestovėjusi Prienų „Žiburio“ gimnazija taip pat surinko kelis taškus iš eilės ir taip sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų. Kiek vėliau du tolimus metimus smeigė G.Danilevičius, tačiau lengvai nusileisti nesiruošę prieniškiai surengė spurtą 2:16, kurio dėka jų atsilikimas ištirpo iki dviejų taškų. Lemiamo ketvirčio metu abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, todėl skirtumas tarp jų pernelyg nekito. Vis tik, vienu metu svečiams buvo pavykę grėsmingai priartėti, tačiau užtikrinčiau rungtynių pabaigoje žaidusi „Vilkijos“ gimnazija išsaugojo pergalę rezultatu 75:70.

„Vilkijos“ gimnazija: Tadas Kasparavičius – 19 tšk., Arminas Bačiūnas – 18 tšk., Gediminas Danilevičius – 14 tšk., Rokas Vaičiūnas – 12 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Tomas Vyšniauskas – 10 tšk. (11 atk. kam., 13 rezult. perd., 10 išpr. praž.)

Prienų „Žiburio“ gimnazija: Adolis Sinkevičius – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Raidas Stadalius – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rokas Valinčius – 11 tšk., Orestas Aleksynas – 10 tšk.:.

Kauno „Saulės“ gimnazija ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 12:37 val.)Permainingose rungtynėse „Vilkija“ įveikė „Birštono“ gimnazistus (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 14:05 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi „Vilkijos“ gimnazija iškovojo bronzą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Vilkijos gimnazija“ užtikrintai nugalėjo „Birštono gimnaziją“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 14:33 val.)Galingai trečią kėlinį sužaidusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:09 val.)Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija gana nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:16 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki Kauno „Saulės“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 15:54 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)Gausiai sirgalių palaikoma Kauno „Saulės“ gimnazija susitvarkė su „Vilkijos“ gimnazija (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 14:11 val.)