DUMBLAS vs SLKALDK AKADEMIJA (73:72)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 26 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Po taiklaus metimo paskutinę sekundę " Dumblas" šventė pergalę

2012 vasario 26 d., Sekmadienis, 17:34 val., peržiūros: 3333

Sekmadienį (02.26), Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi I pogrupio komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „SLKALDK Akademija“ (svečiai) ekipos. Po sunkios, dramatiškos ir tik paskutinę rungtynių sekundę pasibaigusios kovos pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Juos išgelbėjo A. Adomaičio dvitaškis tiksint paskutinei rungtynių sekundei. Rungtynių rezultatas – 73:72 (16:18, 20:16, 12:14, 25:24).

Pirmą kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu. Rungtynės prasidėjo M. Didžiulio dvitaškiu, tačiau svečiai į tai atsakė 5 taškais iš eilės. Kėliniui įpusėjus svečiai, po T. Vasiliausko dvitaškio su pražanga, įgijo 5 taškų pranašumą. Bet tada šeimininkų komandos krepšininkas T.Bulotas atsakė penkiais taškais iš eilės ir išlygino rezultatą. Kėliniui artėjant į pabaigą, dėka M. Šimukonio dvitaškio svečiai įgijo 2 taškų pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 16:18.

Antrą kėlinį svečiai pradėjo kur kas geriau. Jie surengė spurtą 0:8, kurį inicijavo D.Gimžauskas pelnęs 6 taškus. Tačiau kėliniui įpusėjus šeimininkai susiėmė, laimėjo atkarpą 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Šį keturių taškų skirtumą jiems beveik pavyko išlaikyti iki kelinio pabaigos tačiau likus kelioms sekundėms svečiai dar sugebėjo surengti greitą ataką, kurios metu D.Gimžauskas pelnė du tašus iš po krepšio. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 36:34.

Trečią ketvirtį komandos žaidė labai nerezultatyviai. Tritaškiu kėlinį pradėjo T.Bulotas ir padidino skirtumą iki 5 taškų. Kėliniui įpusėjus jie vis dar pirmavo 4 taškais, tačiau pabaigą geriau sužaidė svečiai, jie laimėjo atkarpą 2:7 ir išlygino rezultatą. Taigi prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo – 48:48.

Ketvirtajame kėlinuke komandos žaidė lygiai ir nei vienai, nei kitai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Tik kėliniui įpusėjus svečiai po T. Vasiliausko ir M. Rudačio dvitaškių padidino savo pranašumą iki 5 taškų. Likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos svečiai vis dar pirmavo 5 taškais, tačiau tada D. Baltrušaitis smeigė tritaškį, vėliau dar pridėjo du taiklius baudos metimus ir skirtumas buvo tik 2 taškai. O po T. Buloto tritaškio šeimininkai sugebėjo ir persverti rezultatą. Tiesa, jau kitoje atakoje jie subaudavo T. Vasiliauską, kuris pataikė tik vieną baudos metimą, bet jau kitoje atakoje jis pridėjo dar 2 taškus ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Likus žaisti 40 sekundžių T.Bulotas pataikė tik vieną baudos metimą, bet vėliau šeimininkai sugebėjo apsiginti, o D. Baltrušaitis patikęs dar vieną baudos metimą išlygino rezultatą. Taigi likus 16 sekundžių svečiai turėjo kamuolį savo rankose ir galimybę laimėti šias rungtynes. Laikui artėjant prie pabaigos M.Rudaitis veržėsi link krepšio ir buvo subauduotas, taigi likus 2 sekundėms jis metė du metimus, bet pataikė tik antrąjį. Šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios jie išsimetinėjo nuo vidurio. Po netikslaus perdavimo M.Didžiulis pamušė kamuolį baudos aikštelės link, o toje sumaištyje greičiausias pasirodė A.Adomaitis pagavęs kamuolį ir pelnęs 2 taškus. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 73:72.

Po rungtynių „Dumblas“ komandos treneris, A. Steikūnas sakė: "Pirmiausia noriu pasidžiaugti pergale, nors turbūt pataikymo procentas ir nebuvo labai geras. Bet galų gale mums pasisekė. Ir kaip praeitą kartą aš sakiau, kad ne varžovai laimėjo, bet mes pralaimėjom, tai šiandien galiu pasakyti, kad ne mes laimėjom, bet varžovai pralaimėjo. “

„SLKALD Akademij“ komandos treneris, Linas Juknys sakė: „Buvo geros varžybos, tačiau pabaigoj nepasisekė. Mano nuomone, tai sekretoriatas nepadarė savo daro iki galo su tuo laiku. O teisėjų kaltinti negali, nes jie sušvilpė pagal situaciją. Šiaip, kad ir kokia pergalė būtų, sveikinu priešininkus su pergale.“

Naudingiausiai šeimininkų komandoje žaidė Deimantas Baltrušis pelnęs 24 tšk., Tadas Bulotas pridėjo 17 tšk., Tomas Pukelevičius 11 tšk.

Svečių gretos išsiskyrė Tadas Vasiliauskas 18 tšk., Donatas Gimžauskas 16 tšk., Arūnas Žotkevičius 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 33)

lyncaz2012 vasario 29 d., 23:26 val.

vis dar tikiesi peržaist? :D

LinasJ2012 vasario 29 d., 17:37 val.

Iš tiesų, tai labai nekantriai laukiam sprendimo, kad ir koks jis būtų. Reikia tolimesnį komandos tvarkaraštį planuoti. O kaip tą padaryti kai nežinai kiek dar teks varžybų žaist?

zalias_kraujas2012 vasario 29 d., 09:00 val.

tai cia ir taip asku koks tas sprendimas bus...

"Farada" tik paskutiniosiomis sekundėmis išlpėšė pergalę (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)Neįtikėtinoje rungtynių pabaigoje, paskutinę sekundę dvitaškį įmetęs L. Steikūnas išplėšė "Dumblui" pergalę (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidęs "Dumblas" nugalėjo "Lietuviškus Patiekalus" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 19:44 val.)"Dumblas" išsaugojo pergalę savo rankose (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 16:47 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę "SLKALDK Akademijos" komanda iškovojo svarbią pergalę išvykoje (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:09 val.)Sunkioje kovoje pergalę šventė "Dumblo" ekipa (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)"SLKALDK Akademija" paskutiniame kėlinyje nugvelbė pergalę iš "Lietuviškų Patiekalų" panosės (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 19:58 val.)"Topo centas" po atkaklios kovos palaužė "Dumblo" ekipą (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"Sparta" po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Nukraujavę "Šernai" sugebėjo palaužti be vidurio puolėjo žaidusį "Dumblą" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:49 val.)