Advokatų kontora „Konsus“ vs Elektromontuotojas (108:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“

2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 1707

Kovo 15 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai Advokatų kontora „Konsus“ priemė formalius svečius „Elektromontuotoją“. Šios rungtynės buvo pirmos šios poros rungtynės aštunfinalyje.

Rungtynes geriau pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris pelnė pirmus keturis taškus be atsako (0:4). Trečią minutę pirmą tašką pelnė Advokatų kontora „Konsus“ (1:4). Vėliau dar penkis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (1:9). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus devintai minutei komandas skyrė devyni taškai (12:21). Paskutines kėlinio minutes geriau sužaidė Advokatų kontora „Konsus“, kuriem pavyko pelnyti septynis taškus be atsako (19:21).

Antrą kėlinį geriau pradėjo Advokatų kontora „Konsus“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (25:21). Ketvirtą minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (28:24). Netrukus dar du taškus pelnė „Elektromontuotojas“, bet po šio metimo svečių puolimas užstrigo, o Advokatų kontora „Konsus“ pelnė devynis taškus be atsako (37:26). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Elektromontuotojas“, kuris buvo sumažinęs varžovų persvarą iki trijų taškų (39:36). Kėliniui baigiantis tritaškį pataikė Advokatų kontora „Konsus“ (42:36).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taiklais metimais (44:38). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė penki taškai (51:46). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė Advokatų kontora „Konsus“ (59:46). Advokatų kontora „Konsus“ bandė dar labiau padidinti persvarą, bet labiausiai trys taiklūs A. Mažinto tritaškiai neleido šeimininkams pirmauti didesniu rezultatu (69:57).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (72:60). Vėliau Advokatų kontora „Konsus“ komandos persvara augo. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 24 taškai (92:68), o V.Sutkus buvo nubaustas technine pražanga. Netrukus A.Mažintas griebė teisėjui už rankos, jį pastūmė ir buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga. „Elektromontuotojo“ dalis žaidėjų buvo nusprendę netęsti rungtynių, bet praėjus kelioms minutėms penkiese pasiliko aikštėje ir baigė žaisti rungtynes. Rungtynių pabaigoje Advokatų kontoros „Konsus“ persvara išaugo iki 28 taškų (108:80). Antros aštunfinalio rungtynės bus žaidžiamos kovo 19 dieną 16:30 A. Sabonio KC sporto salėje.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris A.Šiaulys: „Aš tik noriu padėkoti likusiam varžovų penketukui, kurie garbingai sužaidė rungtynių pabaigoje iki galo. Dėl kitų žaidėjų yra gėda, nes tokie veiksmai kai žaidėjai išeina viduryje rungtynių gadina krepšinio grožį. Sekančias rungtynes su šiais varžovais žaisime sekmadienį ir bandysime vėl iškovoti pergalę.“

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Žalgevičius – 31 tšk., Giedrius Kurtinaitis – 24 tšk. (14 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Lukminas – 21 tšk., Lukas Jasevičius – 19 tšk.

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 28 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Alius Mažintas – 14 tšk., Dovydas Znutas – 9 tšk. (8 rezult. perd.)

Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pažemino „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ice“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ turėjo lengvą treniruotę su „Return“ krepšininkais (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:59 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)