ICE vs Nematyti (76:43)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ nesunkiai nugalėjo „Nematyti“ ir pateko į finalinį ketvertą

2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1003

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokuklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių „Didžiosios taurės“ ketvirtfinalio rungtynės, kuriose jėgas surėmė „ICE“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Nematyti“.

Rungtynių dvikova prasidėjo nerezultatyviai. Komandos daugiau prametė nei pelnė taškų ( 6:4). Po minutės pertraukėlės „ICE“ pirmieji susitvarkė su puolimu ir susikrovė 9 taškų pranašumą (13:4). Toliau abiems komandos vėl sunkiai sekėsi rinkti taškus, bet šeimininkai užtikrinčiau žaidė puolime ir prieš antrą ketvirtį susikrovė 11 taškų – 19:8.

Antrajame kėlinyje „Nematytiems“ toliau niekaip nesisekė atrasti savojo žaidimo puolime, o šeimininkai užtikrintai rinko taškus ir padidino pranašumą iki 18 taškų ( 26:8). Po minutės pertraukėlės svečiai atsigavo, tačiau iškart sulaukė atsako dviem tritaškiais metimais ( 32:15). Kėlinuko pabaigoje „ICE“ nestabdė apsukų ir pasidino pranašumą iki 22 taškų – 39:17.

Antroje rungtynių pusėje „ICE“ toliau kontroliavo žaidimą ir didino pranašumą. „Nematyti“ ekipai niekaip nesisekė susitvarkyti susavo gynyba (52:24). Per likusį laiką „ICE“ išsaugojo 28 taškų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 55:27.

Ketvirtame ketvirtyje svečiai pradėjo demonstruoti greitesnį žaidimą puolime ir mažino skirtumą ( 57:36). „ICE“ ekipos treneris buvo priverstas paimti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės „ICE“ ekipa atsigavo ir greitai atstatė pranašumą ( 69:36). Rungtynių pabaiga buvo tik formalumas ir „ICE“ iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 76:43.

Po laimėtų rungtynių „ICE“ ekipos treneris, T.Jonkus, teigė:“Smagiau, kad šį kartą komanda tiek gynyboje, tiek puolime gerai sužaidė. Gal puolime įsiveldavome į chaosą per didelio noro, tačiau komandai šiandien neturiu priekaištų. Varžovai tikrai stiprūs, prieš tai skynė visas pergales. Praeitais metais pavasario taurėje jie laimėjo trečiąją vietą. Mes jiems pralošėme, tai šį kartą buvo motyvuoti ir gerai pasisekė. Vėl dvi svarbios rungtynės liko. Norisi, kad komanda toliau žingsnis po žingsnio taip dirbtų ir pasiektume galbūt tą finalą“

ICE: Jonas Tumpa – 21 tšk. (17 atk. kam.), Tadas Aleksandravičius – 14 tšk. (11 atk. kam.), Marius Vaišvila – 9 tšk.

Nematyti: Ignas Rupeika – 14 tšk., Paulius Pocius – 9 tšk., Rokas Vasiliunas – 6 tšk.

Po ilgosios pertraukos atsigavę „Nematyti“ susidorojo su „RVG“ (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Nematyti“ lengvai įveikė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Nematyti“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)Net 49 taškus pelnęs Klaidas Vinkšnaitis išvedė „Pelias“ komandą į „Didžiosios“ taurės finalą (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Ice lengvai įveikė Vilkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Resmila ‒ 2“, po dramatiškos ketvirtojo kėlinio pabaigos, įveikė „ICE“ krepšininkus. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:18 val.)