Rimo & Patikima linija vs Vilmista (83:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“

2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 22:35 val., peržiūros: 193

Lapkričio 7 d., antradienį, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos „Įmonių lygos“ rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „Vilmista“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau ketvirčio pabaigoje „Vilmista“ surengė spurtą 2:6 ir priešininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 16:21). Antrame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir paskutinėmis sekundėmis sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas. Rezultatas po dviejų kėlinių – 39:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę į savas rankas, tačiau priešininkai greitai išlygino rezultatą. Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau ketvirčio pabaigoje šeimininkai įsiveržė į priekį – 64:50. Lemiamame kėlinyje ir toliau puikiai žaidė šeimininkai, kurie perėmė lyderio vaidmenį. Vis dėlto, „Vilmista“ dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau nesėkmingai ir „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pergalę, rezultatu – 86:66.

Gytis Mikėnas

„Rimo & Patikima linija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „UB Solar“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai susitvarkė su „Promatecha“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Rimo & Patikima linija“ įrodė savo pranašumą prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Negausiai susirinkę „Rimo & Patikimos linijos“ ekipa įveikė „Kelių priežiūrą“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 20:01 val.)Be keitimų žaidę „Rimo & Patikima linija“ krepšininkai neturėjo jokių vilčių prieš „Remzos“ puolimą (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Kauno energija“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:32 val.)