Senukai vs Galera (59:96)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 02 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

,,Galera" sutriuškino ,,Senukus"

2014 spalio 02 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 1105

Ketvirtadienį, spalio 2 dieną, ,,Kauno švaros" sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, Kauno "Mero taurės" rungtynės tarp vietos ,,Senukų" ir svečių ,,Galeros" ekipų. Visas rungtynes solidžiai žaidę svečiai šventė triuškinamą pergalę, rezultatu 59:96 (15:27 ; 13:21 ; 12:25 ; 19:23).

Jau nuo pat rungtynių pradžios ,,Galera" žaidė susikaupusi ir su vieninteliu tikslu – parsivežti namo pergalę. Kibi M.Gudeliausko gynyba jau pirmąjame kėlinuke leido jam pavogti 3 kamuolius bei paversti juos lengvais taškais. Ketvirčio viduryje svečiai turėjo solidų 9 taškų pranašumą – 5:14. ,,Senukai" bandė nepaleisti savo varžovų, tačiau keletas taiklių S.Korolkov tritaškių leido svečiams įgyti dviženklę persvarą – 15:27.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo dar aktyviau gyntis ir jų pastangas vainikavo sėkmė, sužaista atkarpa 2:10 bei įgytas triuškinantis 20 taškų pranašumas – 17:37. Įgiję solidžią persvarą ,,Galeros" krepšininkai šiek tiek atleido vadžias ir leido varžovams žaisti taškas į tašką. Prieš ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis esant 20 taškų skirtumui tarp komandų – 28:48.

Antrosios rungtynių dalies metu svečiai dar labiau padidino apsukas. Kibi gynyba, greitos atakos bei taiklūs tolimi jų metimai didino pranašumą tarp varžovų kiekvieną minutę. Trečiojo kėlinuko antrąją pusę ,,Galera" spurtavo 3:20 ir tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose – 40:73.

Finalinė rungtynių dalis tebuvo formalumas. Tačiau šiandien šeimininkai, nors ir kovodami dėl kiekvieno aikštės centimetro, nesugebėjo laimėti nei vieno atskiro ketvirčio, o rungtynės baigėsi triuškinančia ,,Galeros" pergale, rezultatu 59:96.

Po rungtynių ,,Galeros" žaidžiantis treneris S.Korolkov sakė : ,,Rungtynės sekėsi puikiai – laimėjome. Gal šiandien stipresni esame. Manau, su tokiu žaidimu, galėtume patekti į finalinį ketvertuką."

Sėkmingo trečio kėlinio dėka „Galera“ iškovojo pergalę (2014 spalio 03 d., penktadienis, 22:59 val.)Po sunkios kovos „Technoera“ iškovojo pergalę prieš „Senukų“ ekipą. (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskutiniame kėlinyje palaužė „Senukus“ (2014 spalio 09 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)„Galera“ ketvirtąjame kėlinyje susidorojo su „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengva pergale pradėjo „Kauno mero“ taurės turnyrą. (2014 rugsėjo 19 d., penktadienis, 22:16 val.)„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)Užtikrintas žaidimas antroje rungtynių pusėje „DNC“ komandai atvėrė kelią į pusfinalį (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 00:25 val.)