EKODORA & MC TRANS vs WATER SER & VEESEADMED (105:67)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 24 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Ekodora & MC Trans" triuškinantis laimėjas prieš "Water Ser & Veeseamed"

Kova dėl vietos po krepšiu
2008 spalio 24 d., Penktadienis, 22:00 val., peržiūros: 6385

Šiandien, 19:15 val., Vydūno mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių" lygos kova tarp "Ekodora & MC Trans" ir "Water Ser & Veeseamed" kurią laimėjo triuškinančiu rezultatu 105:67 komanda "Ekodora".

Varžyboms prasidėjus jau buvo aišku kas taps nugalėtojais, "Ekodora" komanda nuo pat pradžiu žaidė gražu rezultatyvų žaidimą, tuo tarpu komanda "Water Ser & Veeseamed" bandė priešintis, bet priešininkai buvo nusiteikę laimėti ir "Water Ser & Veeseamed" komandai neleido nei karto išsiveržti i priekį.

Pirmi du kėliniai buvo gražaus žaidimo tiek iš vienos komandos tiek iš kitos komandos pusės. Prasidėjus antrąjai rungtynių pusei komandos pradėjo žaisti agresyviau ir su didesniu noru laimėti, nesutvardžius emocijų gavo tiek viena tiek kita komanda nesportines pražangas, bet ketvirtame kėlinyje komandai "Water Ser & Veeseamed" supratus, kad laimėti jau nėra vilties vyko tiesiog draugiškas ir gražus krepšinis.

Visus kėlinius laimėjo "Ekodora & MC Trans" komanda rezultatu (29:21; 22:13; 26:19; 28;14)

Pralaimėjusioje komandoje pasižymėjo rezultatyvumo 8 numeris L.Dimavicius pelnęs net 30 taškų.

Laimėtojų komandoje visi žaidėjai atliko savo darbą aikštelėje, puolime buvo nesustabdomas 14 numeris A.Giržadas pelnęs 29 taškus.

"Ekodora & MC Trans" komandos treneris teigė, jog jų laimėjimą lėmė geresnis komandos susižaidimas, bei sėkme.

"Water Ser & Veeseamed" komandos treneris teigė, jog komandoje nebuvo 3 pagrindinių komandos žaidėjų, tai buvo jų pirmosios rungtynės,bei nebuvo komandinio žaidimo.

Triuškinanti "Water SER & Veeseadmed" pergalė (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:13 val.)"Ekodora & MC Trans" po sunkios kovos palaužė "Kamesta" (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:27 val.)"Ekodora & MC Trans" iškovojo svarbią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:09 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 20:13 val.)"E-star Club" nugalėjo "Waterser - Weeseadmed" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:11 val.)"Naftelf - Nowaco" sutiuškino "Water SER - Veeseadmed" ekipą (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Ekodora & MC Trans“ sutriuškino pogrupio autsaiderius „Olympic casino“ (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 01:14 val.)" Ekodora & MC Trans" įveikė " Business Partners Group" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Makroflex" namuose nesunkiai įveikė "Water Ser - Veeseadmed" ekipą (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)"Ekodora & Mc Trans" įtikinamai įveikė savo varžovus "Bero & Termoizola" krepšininkus (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:34 val.)