JMI & FLORVITA vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (70:51)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 01 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Jmi & Florvita" neturėjo sunkumų su "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipa

2009 vasario 01 d., Sekmadienis, 21:55 val., peržiūros: 3396

Šiandien (02-01) Lapių pagrindinėje mokykloje susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos "Jmi & Florvita" (šeimininkai) ir "Elektrobalt – Elektros darbai" (svečiai). Nuo pat pirmųjų akimirkų į priekį pabėgę šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 70:51 (19:8, 17:13, 19:19, 15:11).

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai. Pirmąją pusę kėlinio taškus rinko tik šeimininkų ekipos krepšininkai. Kėlinio viduryje svečiai pelnė iš eilės 5 taškus ir sumažino deficitą iki 4 taškų (9:5). Tačiau ir vėl šeimininkai suaktyvinę gynybą privertė varžovus atakuoti iš nepatogių padėčių ir mesti pro šalį. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 19:8.

Antrame ketvirtyje "Jmi & Florvita" savo persvarą padidino iki dešimties taškų (26:16). Svečiams niekaip nepavyko prisitaikyti prie varžovų taikomo tempo. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkų ekipa jau turėjo įgijusi 15 taškų persvarą , o pirmieji du ketvirčiai pasibaigė 36:21.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 24 taškai (48:24). Susikaupę ir pagreitinę tempą svečiai sugebėjo laimėti paskutinę kėlinio atkarpą 9:3 ir sumažino deficitą iki 15 taškų. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 55:40.

Ketvirtame kėlinyje ekipos žaidė jau nusiraminusios , pasijautė ir abiejų ekipų nuovargis. Komandos dažniau atakas pabaigdavo paskutinėmis atakos sekundėmis. Iki pat rungtynių pabaigos išlaikę solidų pranašumą pergalę rezultatu 70:51 iškovojo "Jmi & Florvita" ekipa.

Po varžybų bandytas pakalbinti nugalėtojų treneris nebuvo nusiteikęs kalbėti ir dalintis įspūdžiais , todėl teigė tik , kad jų ekipa buvo stipresnė.

"Kautra" nesugebėjo pasipriešinti "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipai (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:04 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)"ESS & VP" nusileido "Elektrobalt & Elektros darbai" ekipai (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipą (2009 sausio 30 d., penktadienis, 20:38 val.)"GB united" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt - Elektros darbai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Vaidotėnas" nepasigailėjo "Elektrobalt & Elektros Darbai" (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Mikrovisata" sutriuškino minimalios sudėties "Elektrobalt & Eelektros Darbai" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Teo LT" nesunkiai įveikė nepilnos sudėties "Elektrobalt & Elektros darbus" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:17 val.)"Elektrobalt & Elektros Darbai" neatsilaikė prieš "Kautrą" (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Jmi & Florvita" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Kautros" ekipą (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)