KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs CELSIS (96:73)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį"

2011 lapkričio 15 d., Antradienis, 00:36 val., peržiūros: 3169

Pirmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse susitiko "Kamesta & Freolitus" bei "Celsis". Ilgą laiką susitikimas vyko labai atkakliai, o po trijų kėlinių ekipas skyrė vos penki taškai (64:59). Vis tik, lemiamame kėlinuke išryškėjo šeimininkų pranašumas, kurie su Martynu Karpičiumi priešakyje įtikinamai spurtavo bei laimėjo rungtynes rezultatu (96:73).

Susitikimą abi ekipos pradėjo gana lygiai ir kovingai. Komandos demonstravo esančios verta viena kitos, o kovingumo žaidėjams netrūko. Edgaras Pietaris susitikimo pradžioje bandė paskui save vesti visą "Celsio" ekipą. Vis tik rezultatui esant (8:10) šeimininkai su Ryčiu Kybartu priešakyje spurtavo 8:2 ir "Kamesta & Freolitus" persvėrė susitikimo svarstykles savo naudai (16:12). Nors Edgaras Pietaris dvitaškiu kiek sušvelnino rezultatą, tačiau Martynas Karpičius pelnė penkis taškus be atsako bei dar labiau padidino šeimininkų pranašumą (21:14). Kėliniui baigiantis Gediminas Pečkaitis ir Rytis Kybartas apsikeitė taikliais dvitaškiais (23:16).

Antrasis kėlinukas prasidėjo "Celsio" dvitaškiu, kurį pataikė Julius Svirka, bet "Kamesta & Freolitus" atsakė septyniais "sausais" taškais (30:18). Žaidimas kuriam laikui išsilygino ir komandos demonstravo panašų žaidimą. Rezultatui esant (43:28) "Celsis" sugebėjo surengti spurtą, kurį iniciavo Julius Svirka ir Edgaras Pietaris (43:35). Tačiau ketvirtį taikliu dvitaškiu užbaigė Ramunas Buinevičius ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant (45:35).

Antrąją susitikimo pusę kiek aktyviau pradėjo svečiai, kurie sugebėjo "atžaisti" keletą taškelių (49:44). Tačiau Martynas Karpičius ir vėl padėjo savo ekipai spurtuoti (56:44). Vis tik, "Celsis" neketino lengvai pasiduoti. Svečiai ir vėl padidinę apsukas priartėjo prie savo varžovų (59:53). Likusią kėlinio dalį komandos žaidė gana lygiai, o skirtumas pakito tik nežymiai. Vis tik, kėlinuką penkiais taškais laimėję svečiai sugebėjo prisivyti šeimininkus (64:59).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo keturiais iš eilės "Kamestos & Freolitus" komandos taškais (68:59). Gediminas Linkus ir Gediminas Pečkaitis atsakė tuo pačiu (68:63). Tačiau fantastiškai rungtyniavęs Martynas Karpičius ir vėl davė savo komandai impulsą spurtuoti 9:1, o skirtumas grėsmingai išaugo (77:64). Nors Gediminas Linkus dvitaškiu kiek sušvelnino "Celsio" deficitą, tačiau čia pat sekė šeimininkų atsakas 14:0 ir intrigai vietos susitikime nebeliko (91:66). Likęs kėlinio laikas buvo tik formalumas. Nors "Celsis" šiek tiek skirtumą sušvelnino, tačiau tai esmės nekeitė – "Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė savo varžovus (96:73).

"Kamestos & Freolitus" komandą į pergalę vedė: Martynas Karpičius 45 taškai (6 rez. perd, 4 perimti kam), Rytis Kybartas 18 taškų (15 atk. kam), Mindaugas Kvedaras 10 taškų

"Celsio" ekipoje išsiskyrė: Julius Svirka 30 taškų (12 atk. kam), Edgaras Pietaris 22 taškai (12 atk. kam), Gediminas Pečkaitis 13 taškų (8 atk. kam, 5 rez. perd)

Paskutiniai komentarai (3 iš 29)

Anonimas2011 lapkričio 16 d., 02:38 val.

Jus kazkokie debilai, ar kas jums yra? pries padedant sezona atidziai perskaityke nuostatus, ir tik kaip bus pagrindas , rasykit tuos supi...us komentarus!!!! Lavonai kazkokie, inesa intriga.. nuostatai parasyti, ir niekas sezono metu ju keisti negali... tai jei jums netinka, pyzd....ikit is lygos.. ir negadinkit cia eterio nu savo isvedziojimais ir nesamonem.. 20 kometaru su vaikiskom mintim, ir nevisprotisku sapaliojimu...

Anonimas2011 lapkričio 15 d., 19:12 val.

sveiki visi

kamestos komanda visiskai atitinka siai imoniu lygai kelemus nuostatus

ir nekalbekit cia nesamoniu

jei kam neaisku tai reikia nuostatus pasiskaityt

ir jis dirba kamestoje nuo 2009, darbo sutarties kopija as paliksiu pas Esmy(kad visiems butu ramiau), jei dar kokio zaidejo pagedaujat sutarciu sakykit kad nereiktu gaisti laiko atvesiu ir kitu:)))))))))))

remigijus d.

Anonimas2011 lapkričio 15 d., 18:54 val.

Obuoly, savo varda nors parasyk, pries vadindamas slabakais. Net 2 zaidejai parase, ir pasirase, kad net ne Celsis uzvire sita kose ir pripazista pelnyta pralaimejima, tuo labiau jei Karpicius imones darbuotojas gali losti, kad ir NBA... Maziau varyt reikia jei net nezinai ant ko ir pats ant suolio padirbk, tai nereikes ir Dikembes, kad stoga israsyt.Julius (bent zinosi i ka kreiptis)

"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" užtikrintai įveikė "Celsį" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Kamesta & Freolitus" tik per plauką įveikė "Lietuvos kariuomenės" ekipą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:43 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)"Lietuvos dujos" lengvai įveikė "Celsį" (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Kamesta & Freolitus“ sutriuškino "Mechel Nemunas" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Kamesta & Freolitus" įveikė namie žaidusius "Omega" krepšininkus (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 20:05 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)