ENVILT / TALGA & BIG vs KAUNO GRŪDAI - 2 (81:41)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 02 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Kauno Grūdai-2" nepasipriešino "Envilt/Talga & Big" ekipai

2011 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 00:31 val., peržiūros: 2813

Penktadienį, gruodžio 2 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Envilt/Talga & Big" ir svečių "Kauno Grūdai-2" ekipų. Jau nuo rungtynių pražios dominuoti pradėję šeimininkai įgijo solidžią persvarą ir sugebėjo ją iki susitikimo pabaigos paversti triuškinančia bei iškovoti lengvą pergalę rezultatu 81:41 (26:12, 24:8, 24:12, 7:9).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, tačiau netrukus šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir įgijo šešių taškų pranašumą. Vėliau svečiai pataikė tritaškį metimą ir sumažino atsilikimą trijų taškų. Toks skirtumas tarp komandų ilgai neišsilaikė, nes netrukus "Envilt/Talga & Big" ekipos žaidėjai pelnė keturis taškus iš eilės ir padidino persvarą iki septynių taškų. Toliau komandos žaidė apylygiai, kol šeimininkai nesurengė tritaškių šou kėlinuko pabaigoje. Po trijų iš eilės taiklių tritaškių komandas skyrė jau keturiolika taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkų krepšininkai galutinai sutriuškino varžovus surengdami spurtą 13:0, kurio dėka skirtumas tarp ekipų padidėjo jau net iki 27 taškų. Kiek vėliau svečiai dar bandė priešintis ir sumažino deficitą iki 25 taškų, tačiau šis ilgai neišsilaikė ir ilgai netrukus padidėjo iki trisdešimties taškų 50:20.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir šeimininkai toliau didino pranašumą. Jau beveik įpusėjus trečiąjam ketvirčiui komandas skyrė net 39 taškai. Vėliau sekė šioks toks taškų badas, kurį nutraukė svečių keturi taškai iš eilės, kurių dėka "Kauno Grūdai-2" ekipos deficitas apmažėjo iki 35 taškų. Į tai neliko neatsakyta ir netrukus, po sėkmingai sužaistos atkarpos 9:0 šeimininkai padidino pranašumą prieš varžovus iki 44 taškų. Paskutinysis kėlinukas, kaip ir senai buvo aišku, buvo tapęs tik formalumu. Komandos per daugiausiai nesistengė, o taškus rinko beveik vien baudos metimais. Kėlinuko pabaigoje sėkmingai sužaista atkarpa, trukusi iki rungtynių pabaigos, leido svečiams laimėti šį kėlinuką dviejų taškų skirtumu, tačiau tai nieko nekeitė ir jie turėjo pripažinti triuškinančią varžovų pergalę rezultatu 81:41.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris sakė, kad priešininkai buvo tiesiog stipresni ir, kad jie susirinkę įmonės darbuotojai tenori visi pažaisti krepšinį.

Nugalėtojų trenerio komentaras : " Po ilgos pertraukos pagaliau visi susirinkom ir iki šiol penktadieniais mums labai nesisekdavo, nes, galbūt, mintys būdavo ne ten, kur reikia, o šiandien, per apšilimą buvo ugnelė ir dėjimų. Supratom, jog šiandien esame užsivedę ir sužaidėme vienas geresnių sezono varžybų. Tikimės, kad jau esame išlipę iš duobės ir Top 16 mums jau ranka pasiekiama ".

"Envilt/Talga & Big" : N.Paulauskas 17 (5 rez.perd.), M.Giedraitis 14, V.Grinis ir V.Zalaga – po 12, K.Pėkis 10 (9 rez.perd.) taškų.

"Kauno Grūdai-2" : M.Balčiūnaitis 15, N.Dunčikas 12 (5 išprov.praž.), D.Poškus 7 taškai.

"Kauno grūdai-2" sutriuškino "Viči banzai" ekipą (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:39 val.)Kauno Tiltai namuose nesugebėjo įkasti Envilt/talga & big ekipai (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 22:12 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" neatsilaikė prieš "Envilt / Talga & BIG" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 23:15 val.)Pirmose ketvirfinalio runtynėse "Kauno tiltai" įrodė pranšumą prieš "Envilt /Talga & Big" ekipą (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:43 val.)"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Kauno Grūdai - 2" nesunkiai įveikė "Vijora" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Kauno Grūdai - 2" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)Atkakliame aštuntfinalio mūšyje pergalę išvargo "Envilt / Talga & Big" (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 23:04 val.)"Kauno grūdai - 2" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:15 val.)"Kauno Grūdai - 2" tik paskutiniosiomis sekundėmis išplėšė pergalę (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 20:32 val.)