Košmaras vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (44:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 31 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą

2014 spalio 31 d., Penktadienis, 20:26 val., peržiūros: 1105

Spalio 31 dieną, V.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Košmaro" (šeimininkai) ir A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt ekipų. Nors pirmajame kėlinyje žaidimas ir buvo apylygis, tačiau varžyboms įsibėgėjus, svečiai parodė, jog yra kur kas pranašesni negu šeimininkai. A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (44 – 83)

Prasidėjus varžyboms, kur kas geriau atrodė svečiai. Jie nieko nelaukę išsiveržė į priekį rezultatu (6-15). Tačiau netrukus šeimininkai prisivijo varžovus, neleisdami jiems jau rungtynių pradžioje susikrauti dviženklio pranašumo. Tiek tiek geriau sužaidę kėlinio pabaigą, pasibaigus pirmajam kėlinukui, šeimininkai atsiliko tik 2 taškais (17 – 19)

Antrasis rungtynių kėlinukas kiek geriau sekėsi svečiams. Praėjus pusei laiko, jie jau susikaupė dviženklį pranašumą ir leido sau jaustis kiek saugiau. Šeimininkų gretose, komandai visiškai sugriūti neleido kapitonas Gediminas Šerpetauskis, pelnęs 8 iš komandos 10 taškų per šį kėlinuką. Jo pastangos leido šeimininkams kiek priartėti. Taigi, pasibaigus antram kėlinukui rezultatas buvo (27 – 35) A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt ekipos naudai.

Po ilgosios pertraukos, šeimininkai visiškai "neberado savo žaidimo". Tai leido svečiams spurtuoti (0-13) ir praėjus jau kelioms trečio kėlinio minutėms, pirmauti rezultatu (27-48). Likusi kėlinuko dalis buvo gan apylygė. Abi komandos rodė greitą, aktyvų krepšinį. Nors šeimininkai kiek atsigavo ir pradėjo sėkmingai pelnyti taškus, tačiau svečiai jiems nenusileido. pasibaigus šiam kėlinukui rezultatas buvo (40 – 59) svečių naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas parodė, jog turima 19 taškų persvara svečių netenkina. Jie pradėjo labai aktyviai gintis, ir aršiau pulti. Šis kėlinukas buvo tikras košmaras "Košmaro" ekipai. Pralaimėję šį kėlinuką netgi 20 taškų skirtumu (4-24), "Košmaro" ekipos krepšininkai turėjo pripažinti svečių pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu (44 – 83) A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt ekipos naudai.

Košmaras: Mindaugas Kluonius – 15 tšk., Gediminas Šerpetauskis – 14 tšk., Andrius Juravičius – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Edgaras Baukys – 20 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 17 tšk., Grant Aleksa – 16 tšk., Karolis Zujus – 10 tšk. (10 atk. kam.), Mantvydas Leknickas – 10 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt trenerio asistentas J.Pileckas:

Manau, kad tiesiog buvom stipresni už varžovus. Pirmoje pusėje varžovai pataikė keletą tokių nelauktų metimų, iš nedėkingu situacijų. O šiaip, ketvirtame kėlinyje atrodėme taip, kaip norėjome atrodyti visas rungtynes. Tikėjomes pergalės didesniu tašku skirtumu, bet gavosi kaip gavosi. Pergalė yra pergalė.

„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.) A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt po sunkios kovos palaužė „VU KHF“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:46 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ krepšininkus. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 10:33 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išvykoje nugalėjo Elektrėnų „Senąją versmę“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ įsirašė lengvą pergalę dvikovoje su „Savi“. (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:57 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Aleksotas“ po permainingos kovos palaužė „Košmaro“ pasipriešinimą (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 02:32 val.)