TOPHOUSE vs DINAMO (48:30)Auksas » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

Labai nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Tophouse"

Mindės blokas "Dinamo" ekipops žaidėjui
2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 21:45 val., peržiūros: 3209
Šį sekmadienio vakarą "Aukso" lygos D pogrupyje "Tophouse" savoje aikštėje priėmė "Dinamo". Nuo pat dvikovos pradžios matėsi, jog šeimininkai yra stipresni už savo varžovus, visgi "Tophouse" krepšininkai žaidė labai atsipalaidavę ir nesiruošė triuškinti svečių. Aikštės šeimininkai visas rungtynes buvę priekyjė iškovojo pergalę rezultatu 48:30.

Nuo pat pirmojo ketvirčio aikštėje vyravo lėtas, pozcinis krepšininis. "Tophouse" laikė žaidimo vadžias savo renkose ir vis didinopranašumą. "Dinamo" krepšininkų metimai tik retais atvejais pasiekdavo tikslą. Iki kėlinio pabaigos likus porai sekundžių taiklus svečių ekipos lyderio Deimanto Baltrušio tritaškis kiek sumažino skirtumą ir po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo dešimčia taškų – 17:7.

Ir antrajme ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė, vyravo ramus, nerezultatyvus žaidimas. "Dinamo" krepšininkai stengėsi išlaikyti kamuolį visų atakų metu praktiškai iki galo ir atakuoti tik paskutinėmis sekundėmis. Visi žaidėjai rungtyniavo su šypsenomis. "Tophouse" vyrai perdaug nesistengė triuškinti savo priešininkų ir žaidė, regis, kokiais 20-čia procentų savo galimybių. Visgi skirtumas pamažu augo ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 30:11.

Po pertraukos šeimininkai žaidė pernelyg atsipalaidavę ir tuo pasinaudoję svečiai pelnė 11 taškų be atsako bei ženkliai aptirpdė savo taškų deficitą. "Tophouse" suskubo prašyti minutės pertraukėlės, po kurios šeimininka į aikštę grįžo kiek labiau susikaupę bei neleido varžovams dar labiau priartėti. "Dinamo" sugebėjo laimėti trečiąjį ketvirtį ir prieš paskutinį kėlinį atsilikinėjo 11-a taškų – 35:24.

Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo labai netaikliu Luko Steikūno tritaškiu, kamuolys net nelietė lanko, bet kitos atakos metu Deimantas Baltrušis perėmė kamuolį ir greitos kontraatakos metu pelnęs lengvus du taškus po ilgos pertraukos sumažino skirtumą iki vienženklio. "Tophouse" krepšininkai nebuvo linkę juokauti su likimu ir suaktyvinę savo žaidimą atstatė turėtą persvarą, kurią išlaikę iki dvikovos pabaigos šeimininkai šventė pergalę rezultatu 48:30.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos žaidžiantysis treneris Kastytis Skiečius neturėjo ką per daug pakomentuoti apie šias rungtynes ir teigė, kad komanda turėjo laimėt ir laimėjo. Pasak trenerio šiandien buvo durnas žaidėjų nusiteikimas, o dabar svarbiausia yra būsima dvikova su "BC TIF".

"Tophouse" gretose dvigubą dublį atliko Mindaugas Sandonavičius – 14 taškų, 18 atkovotų kamuolių. 12 taškų įmetė Mindaugas Žalys (9 atkovoti kamuoliai).

"Dinamo" ekipoje vienintelis Deimantas Baltrušis pelnė dviženklį taškų skaičių – 15, taip pat perėmęs net 7 kamuolius.

"Tophouse" rungtynių teisėjams Pauliui Klimavičiui ir Tomui Baniui skyrė po 9, "Dinamo" po 10 balų.
Rezultatyviose rungtynėse "Tophouse" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:47 val.)Triuškinanti "Tophouse" pergalė (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 22:11 val.)Antroji "Dinamo" pergalė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:09 val.)Ketvirtoji "Tophouse" pergalė iš eilės (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 22:04 val.)Pirmoji "ARV-Auto" pergalė šiame sezone (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:10 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)LVA iškovojo pirmą pergalę šį sezoną (2006 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:58 val.)"Alšėnai" įgauna pagreitį o jų vidurio puolėjas Gediminas Vasiliauskas "pamušė" KKL rekordą! (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 21:30 val.)"KTU EiWi" gana lengvai įveikė "Dinamo" (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 17:52 val.)„Elektrobalt“ neatsilaikė prieš „Tophouse“ puolimą (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:41 val.)