Alta transportas vs Skroblų alėja (114:76)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 20 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai

2023 kovo 20 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 374

2023.03.20 Pirmadienį Kauno technnologijų mokymo centre vykusiose KKL varžybose susitiko "Skroblų alėja" ir "Alta transportas" komandos. Pergalę iškovojo Alta transportas rezultatu 114:76

Pirmasis kėlinys buvo aikštės šeimininkų naudai. Visą kėlinį taiklius metimus pataikydavo "Alta transporto" komandos nariai nepaliko šansų svečiams išsiveržti į priekį. Pirmo kėlinio metu iš visų mestų metimų, "Alta transporto" krepšininkai prametė vos 4, to pasekėjo buvo aišku, kad šiandien krepšys jiems atviras. Ir rezultatu 36:12 salės šeimininkų komanda po pirmojo ketvirčio buvo priekyje.

Antrojo kėlinio metu "Skroblų alėjos" komanda po pirmojo ketvirčio atsigavo ir pradėjo vytis aikštės šeimininkus. Deja persvarą tik sušvelninta, nors "Alta transportas" ir mažiau pataikė taiklių metimų. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 59:28 priekyje "Alta transportas".

Trečiojo kėlinio metu pirmos kelios minutės praėjo vien tik skroblų alėjos 1 numerio L. Grėbliūno taikliu tritaškiu. Toliu rungtynių eiga įgavo pagreitį. "Alta transportas" ir toliau palaikė solidžią persvarą rungtynių metu, kas leido šiek tiek atsipalaiduoti ir mėgautis krepšiniu.

Ketvirtojo kėlinio metu situacija nesikeitė, didelę persvarą palaikę "Alta transporto" komanda nugalėjo rungtynes rezultatu 114:76.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė "Alta transportas" K.Damijonaitis 17 nr. pataikęs 33 taškus ir 5 nr. M.Lisajevičius pelnęs dvigubą dublį pataikęs 18 taškų ir atkovojęs 10 kamolių. "Skroblų alėja" naudingiausiai pasirodė 1 nr. L.Grėbliūnas pataikęs 24 taškus ir D. Trumcė 69 nr. pataikęs 11 tašų ir atkovojęs 14 kamuolių.

Antrose aštunfinalio rungtynėse „Skroblų alėja“ atsirevanšavo „Užveža“ komandai (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ įveikė „Alta transporto“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 09:25 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Skroblų alėja“ susitvarkė su „Gemavila“ ir pirmo etapo varžybose išliko nepralaimėję (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 20:28 val.)