Kauno švara vs KK „Žaibas“ (95:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“

2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 21:28 val., peržiūros: 452

Gruodžio 21 dieną "Kauno švaros" sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius KK "Žaibą". "Kauno švara" buvo laimėję tris rungtynes ir tris rungtynes buvo pralaimėję. "Žaibo" sąskaitoje buvo šeši pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno švara", kuri pirmi pelnė šešis taškus be atsako ir prasidėjus trečiai minutei "Žaibas" paprašė minutės pertraukėlės. Baigiantis septintai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė "Žaibas", o tuo metu "Kauno švara" pirmavo rezultatu 12:2. Vėliau "Kauno švara" gynėsi puikiai ir sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 17:7.

Antras kėlinys prasidėjo "Kauno švaros" taikliu tritaškiu (20:7). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Kauno švara" pirmavo dvigubu skirtumu (30:15). Vėliau komandos žaidė rezultatyviai, žaidimas vyko greitai, o sužaidus du ketvirčius "Kauno švara" pirmavo rezultatu 45:33.

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (50:38). Šeštą minutę skirtumas padidėjo iki 21 taško (59:38), o "Žaibas" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė lygiai, sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 22 taškai (66:44). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Sužaidus pusę ketvirto kėlinio komandas skyrė 27 taškai (77:50). "Kauno švara" antroje kėlinio pusėje išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 95:61.

6 išpr. praž.

„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Valpainiai“ įveikė „KK „Žaibas“ ekipą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 21:37 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Kauno švara“ lygina serijos su “ICE“ rezultatą (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:33 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 21:29 val.)„Kauno švara“ labai lengva pergale uždarė seriją prieš „Titranga ‒ Feniksas“ komanda (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:28 val.)