Kauno Rami vs KK „Žaibas“ (87:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 21 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rungtynėse taškas į tašką „Kauno Rami“ įveikė KK „Žaibas“ (87:80)

2021 lapkričio 21 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 377

Lapkričio 21 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – „Kauno Rami“ ir svečių – KK „Žaibas“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo gan rezultatyviai, permaininga kova taškas į tašką, tačiau pirmąjį kėlinį geriau užbaigę “Kauno Rami” išsiveržė į priekį minimaliu, 1 taško pranašumu – 22:21. Antrąjį kėlinį sėkmingomis atakomis pradėjo šeimininkai, kurie savo pranašumą padidino iki 8 taškų (29:21), tačiau antroje kėlinio pusėje KK “Žaibas” krepšininkai varžovų turimą persvarą panaikino – 46:46.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo svečiai, kurie per pirmąsias trečiojo ketvirčio minutes išsiveržė į priekį 8 taškais (46:54), tačiau “Kauno Rami” nepasimetė ir persvėrė rezultatą savo naudai – 70:66. Ketvirtajame kėlinyje “Žaibas” krepšininkai atsilikimą panaikino ir išsiveržė į priekį 4 taškais, likus šiek tiek daugiau nei 4 minutėm iki kėlinio pabaigos (76:80), tačiau svečiams daugiau taškų rungtynėse pelnyti nepavyko, o tuo pasinaudoję “Kauno Rami” tvarkingai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę – 87:80 (22:21, 24:25, 24:20, 17:14).

15 taškų

Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Valpainiai“ įveikė „KK „Žaibas“ ekipą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 21:37 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)„Valpainiai“ įtikinama pergale atidarė sezoną prieš KK „Žaibas“ (85:58) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)Po atkaklios kovos KK“Žaibas“ įveikė „Gemavilos“ ekipą (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:00 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)