KK „Žaibas“ vs Ariogalos „Urta“ (73:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ariogalos „Urta“ po nelengvos kovos palaužė KK „Žaibas“ pasipriešinimą

2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 20:32 val., peržiūros: 334

Lapkričio 29 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų KK „Žaibas“ (0-3) ir Ariogalos „Urta“ (2-1).

Nuo pat rungtynių pradžios Ariogalos „Urta“ paėmė visas vadžias į savo rankas ir įpusėjus pirmam kėliniui jau buvo priekyje dviženkle persvara 4:16. Vėliau žaidimas apsilygino, tačiau svečiai pasibaigus kėlinukui ir toliau pirmavo dviženkliu pranašumu 15:26.

Antrajame kėlinyje Ariogalos „Urta“ pabėgo iki 22:38, tačiau D. Kučinsko rezultatyvus antroje kėlinio pusėje leido KK „Žaibas“ ekipai kiek priartėti. Po dviejų kėlinių – 36:46.

Trečiajame kėlinyje kiek užsikirto svečių taikiklis, o tuo pasinaudojęs KK „Žaibas“ po D. Kučinsko taiklių metimų kirto deficitą iki 57:60.

Lemiamas kėlinys prasidėjo Ariogalos „Urta“ ekipos spurtu 2:11, po kurio svečiai vėl įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis susitikimo rezultatas 73:86 (15:26, 21:20, 21:14, 16:26).

10 išpr. praž.

BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)Po atkaklios kovos KK“Žaibas“ įveikė „Gemavilos“ ekipą (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:00 val.)Keturiese aikštėje likę „Ariogalos „Urta“ krepšininkai nepasipriešino „Ažytėnai“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Rungtynėse taškas į tašką „Kauno Rami“ įveikė KK „Žaibas“ (87:80) (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:47 val.)