Eldažnis & Limobus.lt vs T.A.D. (64:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 24 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

II lygoje: sunki T.A.D. pergalė prieš Eldažnis & Limobus.lt krepšininkus

2022 sausio 24 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 377

Pirmadienį, Sausio 17 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje susitiko II lygos H pogrupio komandos. Šeimininkai Eldažnis & Limobus.lt priėmė svečius T.A.D.

Rungtynės prasidėjo greitu žaidimu. Abejos komandos bandė pelnyti greitus taškus, po netaiklių varžovų metimų. Geriau užpulti sekėsi svečiams, kurie po pirmojo kėlinio įgyjo trapią persvarą 16:19. Antrajame kėlinyje geras šeimininkų komandos žaidėjo Ž. Seiliaus tritaškių pataikymas (50%), leido Eldažnis & Limobus.lt sumažinti dificitą iki minimalaus 33:34. Tačiau, trečiajame kėlinyje puikus T. Virbuko žaidimas atgaivino T.A.D. komandos greitą puolimą, kuris leido svečiams po trečiojo kėlinio turėti keturių taškų pranašumą 52:56. Ketvirtajame kėlinyje Eldažnis & Limobus.lt pralaimėjo kovą po krepšiu, tuo pasinaudoję svečiai rinko taškus antrais bandymais. Kovingumą parodę T.A.D., išsinešė sunkią pergalę, rezultatu:64:73 (16:19, 17:15, 19:22, 12:17).

Mantas Akramas

II lygoje: T.A.D. pergalė prieš Titranga ‒ Feniksas (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ be didesnio vargo iškovojo pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:14 val.)II lygoje: 51 T.Virbuko pelnyti taškai T.A.D pergalės neatnešė. T.A.D turėjo pripažinti BC „Rhino“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 21:12 val.)Pirmoji Eldažnis & Limobus.lt pergalė (2022 kovo 01 d., antradienis, 01:48 val.)O. Brazdžionio nesulaikiusi „T.A.D.“ ekipa pralaimėjo prieš svečius iš Birštono (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)„UNO“ rungtynių pabaigoje įveikė atkakliai besipriešinusius „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)