Gatvės vaikai vs Pikenpokas (34:63)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Vos 34 taškus surinkę „Gatvės vaikai“ neturėjo jokių galimybių prieš „Pikenpoką“

2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 21:42 val., peržiūros: 400

Lapkričio 18 dieną, 20:10 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Gatvės vaikai" (šeimininkai) ir "Pikenpokas" (svečiai). Jau pirmoje rungtynių dalyje svečiai sugebėjo susikrauti solidų pranašumą, o po ilgosios pertraukos „Gatvės vaikų" puolimas buvo visiškai užrakintas, komanda sukrapštė vos 34 taškelius ir visiškai neturėjo galimybių atsilaikyti prieš "Pikenpoką". Susitikimas baigėsi rezultatu 34:63 (10:20, 12:19, 4:15, 8:9).

Rungtynes labai galingai pradėjo svečiai, kurie iš karto parbloškė varžovus galingu puolimu. Vis tik vėliau komandų žaidimas tapo kiek lygesnis, bet rezultatyvumu nei viena pusė negalėjo pasigirti. Žaidime buvo daug broko, klaidų, neparuoštų metimų. "Pikenpokas" iki ilgosios pertraukos spėjo susikurti jau itin solidų pranašumą ir pirmavo rezultatu 22:39.

Antroje rungtynių dalyje „Gatvės vaikai“ visiškai sustojo puolime, žaidėjai prametė viską ką tik galėjo, o trečiame kėlinuke surinko vos keturis taškelius. Ne ką geriau atrodė ir "Pikenpoko" puolimas, bet komandą gelbėjo pavieniai veiksmai, bei gera kova po krepšiais. Rungtynių pabaigoje jokios intrigos nebuvo, svečiai sutvarkė formalumus ir įsirašė užtikrintą pergalę į savo sąskaitą, laimėdami rezultatu 34:63.

9 rezult. perd.

Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse P.Špoko 42 taškai ir „Valpainiai“ turėjo pripažinti „Pikenpoko“ pranašumą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno Rami“ vos neiššvaistė 18 taškų persvaros, bet iškovojo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)