Kauno TPMC ‒ 2 vs Birštono SC “Olimpas“ (67:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje Birštono SC “Olimpas“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (81:67)

2021 lapkričio 21 d., Sekmadienis, 22:38 val., peržiūros: 438

Lapkričio 21 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – „Kauno TPMC ‒ 2“ ir svečių – Birštono SC “Olimpas”.

Rungtynes abi ekipos pradėjo permaininga kova taškas į tašką, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje „Kauno TPMC ‒ 2“ išsiveržė į priekį, minimaliu, 1 taško pranašumu – 16:15. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė apylygiai, pirmaujančios ekipos vaidmeniu keitėsi tiek viena, tiek kita komanda, visgi, N.Petrauskas sėkmingai užbaigė pirmąją rungtynių pusė ir šeimininkai pirmavo 5 taškais – 38:33.

Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau pradėjo “Olimpas”, kurie jau nuo pat trečiojo ketvirčio pradžios sėkmingai puolė varžovų krepšį. Nors įpusėjus trečiajam kėliniui ekipas skyrė tik 4 taškai, svečiai surengė spurtą ir susikrovė 14 taškų persvarą – 52:66. Ketvirtame kėlinyje svečių puolimas šiek tiek sustojo, tačiau gera gynyba neleido „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkams varžovų iš Birštono pasivyti. Galutinis rungtynių rezultatas – 67:81 (16:15, 22:18, 14:33, 15:15)

Mindaugas Knyšius

Birštono SC “Olimpas“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Spartą“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:29 val.)O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)Antroje rungtynių pusėje susisgribusi „ICE“ iškovojo pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 19:48 val.)Birštono SC “Olimpas“ per pusantros minutės sumetė 4 tritaškius ir iškovojo dramatišką pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 sausio 18 d., antradienis, 21:45 val.)Birštono SC “Olimpą“ į pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ atvedė rezultatyvus O. Brazdžionis (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)Birštono SC “Olimpas“ įveikė „Gemavila“ ekipą ir toliau neklumpa (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 21:42 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)KM „Žalgiris“ 2005 nepasipriešino Birštono SC “Olimpas“ ekipai (80:90) (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:53 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)