GZP vs Lietuvos sporto universitetas (74:68)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 13 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“

2022 sausio 13 d., Ketvirtadienis, 21:24 val., peržiūros: 447

Ketvirtadienį, sausio 13 d Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, įvyko I lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „GZP“ ir svečiai Lietuvos sporto universitetas.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Lietuvos sporto universitetas“ puolimas sustojo ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką ekipos daugiau dėmesio skyrė gynybai nei puolimui. Vis dėlto, „Lietuvos sporto universitetas“ surengė mini spurtą ir įgijo 5 taškų pranašumą – 15:20. Antrajame ketvirtyje „GZP“ susiimė ir per dvi minutes išlygino rezultatą ir privertė varžovus imti minutinę pertraukėlę. Po pertraukėlės situacija aikštelėje liko panaši, komandos toliau kovojo dėl kiekvieno taško. Iki ketvirčio galo šeimininkams pavyko įgyti 9 taškų pranašumą 43:34.

Trečiojo ketvirčio pradžioje labiau susikaupę pradėjo Lietuvos sporto universitetas. Per dvi minutes panaikino atsilikimą ir įsivėlė į žaidimą taškas į tašką. Iki ketvirčio galo likus kelioms minutėms „GZP“ vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po trečiojo ketvirčio buvo58:51. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tai viena, tai kita ekipa užpuolė porą kartų sėkmingai iš eilės ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Likus žaisti 5 minutes abiems komandoms nebekrito metimai ir sužaidus dar 3 minutes 5 taškus pelnė šeimininkai – 70:63. Per likusį rungtynių laiką Lietuvos sporto universitetasnesugebėjo įnešti intrigos į rungtynes ir „GZP“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas74:68.

15 taškų

„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Reunion“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:57 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:55 val.)„R2P Sport“ įveikė jaunuosius „Lietuvos sporto universiteto“ krepšininkus (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 23:18 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„GZP“ nepasipriešino „Sporto garantas“ (80:112) (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)