ICE vs GZP (71:88)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą

2024 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 108

Rugsėjo 25 dieną, 20:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 komandos "ICE" (šeimininkai) ir "GZP" (svečiai). Rungtynės buvo labai ilgos, su gausybe pražangų ir lygaus žaidimo. Vis tik "GZP" susitikimo pabaigoje nutolo ir galiausiai pasiekė pergalę rezultatu 71:88 (21:25, 22:19, 15:17, 13:27).

Susitikimo pradžioje komandos gana greitai rinkosi pražangas, žaidimas buvo atkaklus, bet laikas bėgo lėtai. Pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą, o ilgoji pertrauka prasidėjo "GZP" pirmaujant minimaliu skirtumu 43:44.

Po pertraukos komandų rezultatyvumas sumažėjo, bet žaidėjai ir toliau sparčiai rinko pražangas, tad ir ekipų gretos sumažėjo. Galiausiai "GZP" susikūrė dviženklį pranašumą, kurį sėkmingai išlaikė iki susitikimo pabaigos ir laimėjo rungtynes rezultatu 71:88.