Senukai vs Baltic Logistic Solutions (75:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Puikiai startavę „Senukai“ nesuteikė vilčių „Baltic Logistic Solutions“

2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 23:03 val., peržiūros: 1000

Kovo 19-ąją dieną, ketvirtadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės antrasis aštuntfinalio mūšis tarp namuose žaidusių „Senukų“ ir svečių rolėje buvusius „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkų. Pirmąją tarpusavio akistatą rezultatu 75:51 laimėjo „Senukai“.

Jau rungtynių starte svečiai gavo antausį. Nuo pat pirmųjų sekundžių aktyvumu tryškę „Senukai“ per 2 minutes surinko 8 taškus be atsako (6 iš jų surinko M.Vitkauskas) ir pakankamai anksti privertė priešininkus paprašyti minutės pertraukėlės (8:0). Po jos „Baltic Logistic Solutions“ atidarė savo taškų sąskaitą ir šiek tiek priartėjo (10:5), bet vėliau „Senukai“ surengė dar vieną spurtą 7:0 ir kėlinio viduryje atitrūko 12 taškų skirtumu (17:5). Antroje ketvirčio pusėje svečių ekipa suapvalino deficitą iki 10 taškų (19:9), tačiau kėlinio finiše vėl nesugebėjo apsiginti ir 6 taškais be atsako kėlinį baigę „Senukai“ po 10 minučių kovos džiaugėsi 16 taškų atotrūkiu – 25:9.

Viltimi „Baltic Logistic Solutions“ stovykloje nedvelkė ir antrojo kėlinio pradžioje. Aikštelės šeimininkai kėlinį pradėjo dar 5 taškais paeiliui ir nutolo jau 21 taško skirtumu (30:9). Prabilę „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkai grąžino 16 taškų skirtumą (30:14), bet kėlinio viduryje įsismagino A.Bulotas, kuris pelnė 7 taškus iš eilės ir padidino „Senukų“ persvarą iki 23 taškų (37:14). Tiesa antroje ketvirčio pusėje „Senukai“ atleido vadžias ir tuo netruko pasinaudoti varžovai. Paskutinę kėlinio atkarpą „Baltic Logistic Solutions“ laimėjo rezultatu 4:10 ir įpusėjus mačui sumažino nuostolius iki 17 taškų – 41:24.

Po didžiosios pertraukos žaidimo skonį pajautę „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkai toliau terorizavo varžovų krepšį, kėlinį pradėjo dar vienu spurtu 2:10 ir po dviejų taiklių tolimų šūvių, sužaidus 3,5 minutės skirtumas tapo vienženklis (43:34). Tiesa pratęsti sėkmingo pasirodymo „Baltic Logistic Solutions“ ekipai vėliau nesisekė ir svečių puolimas ėmė strigti. Beveik 4 minutes „Baltic Logistic Solutions“ nepelnė taškų ir tuo su malonumu pasinaudojo „Senukai“. Priešininkų tylos minutes aikštelės šeimininkai pavertė 12 tašk be atsako ir skirtumas vėl perkopė 20 taškų ribą (55:34), o po D.Kerino tritaškio komandas skyrė jau 22 taškai (58:36). Visgi kėlinio tiesiojoje vėl prabilo svečiai, kurie ketvirtį baigė 6 taškais iš eilės ir prieš lemiamą dvikovos dalį prisikasė iki 16 taškų – 58:42.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis ekipos panašiu tempu rinkosi taškus ir tiksintis laikas bei solidus pranašumas buvo „Senukų“ sąjungininkas. Kėlinio viduryje aikštelės šeiminininkai iniciavo spurtą 10:2, po kurio dvejonių dėl rungtynių nugalėtojo neliko (72:49). G.Ragucko bei N.Mižutavičiaus taiklūs metimai šiek tiek sumažino „Baltic Logistic Solutions“ kartėlį, tačiau paskutinį žodį šiame susitikime tarė M.Vitkauskas ir įtvirtino „Senukų“ pergalę rezultatu 75:54.

Mindaugas Vitkauskas („Senukai“):

Antrą kartą įveikėt šiuos varžovus ir be didesnių rūpesčių patekot į kitą etapą. Ar planavot, kad viskas taip sklandžiai klostysis?

„Taip, planavom. Mes jau esam žaidę prieš šiuos varžovus. Varžovų komanda nėra labai stipri, todėl ir laimėjom dvi rungtynes iš eilės.“

Ko tikitės ketvirtfinalyje?

„Sunkesnių rungtynių. Tai, kad anksčiau žaidėm prieš silpnesnes komanda, gali mums pakišti koją. Laimėjom daug rungtynių iš eilės ir ateityje tai gali pakišti koją.“

Mindaugas Lukšys („Baltic Logistic Solutions“):

Šiandien jau pačioje rungtynių pradžioje paleidot varžovus į priekį, o vėliau jau neišėjo užsikabinti. Kodėl?

„Todėl, kad jie turėjo daug derinių, o mes žaidėm tragiškai. Per pastarąsias dvi rungtynes padarėm gal tik kelias greitas atakas. Priešininkai kibiai gynėsi ir tai leido jiems pabėgti į priekį.“

Apibendrinant sezoną, ar esate patenkinti savo pasirodymu?

„Ne. Tragiškas sezonas. Galėjom geriau, bet neišėjo. Antrą kartą iš eilės...“

„Senukus“ į pergalę vedė M.Vitkauskas (18 tšk.), A.Bulotas (15 tšk.), S.Karalius (13 tšk., 8 atk. k.), A.Dedela (9 tšk.), D.Kerinas (6 tšk., 5 rez. p.), L.Burneika (5 tšk., 8 atk. k.), V.Paltanavičius (4 tšk.) ir T.Juodviršis (4 tšk.).

„Baltic Logistic Solutions“ gretose išsiskyrė K.Masaitis (16 tšk., 13 atk. k., 3 bl., 7 išpr. pr.), G.Raguckas (11 tšk.), N.Mižutavičius (10 tšk.), M.Lukšys (6 tšk.), A.Bruožis (5 tšk.) ir T.Raškinis (4 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės ketvirtfinalyje „Senukų“ laukia dvikova prieš „ASU & NMA AgroVis“ arba „Autotoja“.

„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno švara“ ketvirtame kėlinyje įveikė negausiai susirinkusius „Baltic Logistic Solutions“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:06 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą. (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)