BC GAZUOTAS PIENAS vs SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA (58:70)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

Gazuotas Pienas net ir audringai palaikomas žiūrovų nesugebėjo įveikti Sporto Manijos

2011 gruodžio 15 d., Ketvirtadienis, 00:44 val., peržiūros: 3624

Gruodžio 14 dieną, Dainavos vidurinėje mokykloje susitiko Gazuotas Pienas (šeimininkai) ir Sporto manija & Amici pizza (svečiai). Trečiąjame kėlinyje sugebėję įgyti apčiuopiamesnę persvarą pergalę iškovojo svečiai rezultatu 58:70 (12:13, 17:20, 17:21, 12:16).

Rungtynes geriau prad4jo Sporto manija ir sužaidus pora minučių jie priekyje 2:8. Čia pat spurtu 7:2 atsakė šeimininkai ir skirtumas jau tik minimalus. Iki ketvirčio pabaigos abi komandos keitėsi taškais į taškus ir po pirmojo kėlinio tas pats vienas taškas – 12:13.

Antrąjį ketvirtį Sporto Manija pradėjo kur kas geriau, nei jų varžovai ir laimėję atkarpą 2:11 įgijo dešimties taškų persvarą – 14:24. Į tai 11:6 atsakė Gazuotas pienas ir skirtumas kiek aptirpo – 25:30. Pabaigą dar 4:3 laimėjo šeimininkai ir po pirmos rungtynių dalies – 29:33.

Trečią ketvirtį 6:0 pradėjo Sporto manija ir vėl skirtumas pasiekė dešimties taškų ribą. Šeimininkų atkarpa 9:2 ir vėl skirtumas vos trys taškai – 38:41. Kai jau šiose rungtynėse tapo įprasta, po sėkmingos šeimininkų atkarpos, visada seka svečių atsakymas – šįkart 3;10 ir rezultatas 41:51. Iki ketvirčio pabaigos nelabai kas ir pasikeitė ir po trijų kėlinių – 46:54.

Ketvirtą kėlinį 6:2 pradėjo svečiai ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dvylikos taškų persvarą. Per kitas tris minutes šeimininkai priartėjo iki 8 taškų – 56:64. Tačiau į tai labai greitai atsakymus rado svečiai, jų atkarpa 6:0 ir rezultatas jau 56:70. Galutinis rungtynių rezultatas 58:70.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Geros rungtynės, daug atvažiavo šiandien, tai gaila ne visiem pavyko pažaisti. Kaip matėt žaidimas buvo galima sakyt taškas į tašką ir tikrai jauna priešininkų komanda, pagarba, visi dirba, bet galbūt mums buvo laimės daugiau.

Geriausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Tomas Bumbulevičius (13), Valius Fominas (11), Arnoldas Žukauskas (9) taškai.

Nugalėtojų – Jonas Pacevičius (23, 37 naud. bal., 16 atk. kam., 6 išpr. pr.), Vytautas Žvirblis (11), Tautvydas Ilčiukas (11), Ruslanas Babilevas (11) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 gruodžio 14 d., 16:03 val.

10-15 minuciu turi didele reiksme? Jei pakeite vadinasi kito varianto nebuvo.

Anonimas2011 gruodžio 14 d., 14:36 val.

oi kaip man nepatinka tas laiku kaitaliojimas.. dar dienai iki varzybu..

BC "Gazuotas Pienas" svečiuose nesunkiai nugalėjo BC "Liukso" krepšininkus (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Grizliai" ir antrą kartą įveikė "Sporto manijos & Amici pizza" komandą (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:17 val.)Fantastiškas Evaldo Černiausko ir Pauliaus Kalinausko žaidimas vedė "Ragus" į pergalę (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)BC "Gazuotas pienas" nušlavė "Simple" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:03 val.)BC "Gazuotas pienas" po atkaklios kovos išsaugojo viltis patekti į kitą etapą (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:26 val.)BC Gazuotas Pienas susitvarkė su Topo Centro pasipriešinimu (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 23:23 val.)Permainingoje ir atkaklioje kovoje BC "Gazuotas pienas" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 30 d., penktadienis, 22:50 val.)"Grizliai" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:17 val.)Nesunkiai pasiekta "BC Gazuotas pienas" komandos pergalė (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 16:33 val.)Atkakliose rungtynėse "Sporto manija & Ekodora & FSM" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)