BMS MEGAPOLIS vs AUTOKONTAKTAS (110:80)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 02 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"Autokontaktas" "BMS Megapolio" komandai priešinosi tik du kėlinius

Mindaugas Brazys pelnė 28 taškus
2008 kovo 02 d., Sekmadienis, 21:30 val., peržiūros: 6494

"Žalgirio" treniruočių centro salėje susitiko "BMS Megapolis" (šeimininkai) ir "Autokontaktas" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Įmonių+" lygos "E" pogrupyje. Ekipoms tai jau antroji akistata II ture – pirmąją gana nedideliu skirtumu (76:68) laimėjo "Autokontakto" komanda, tad laukė įdomi dvikova. Visgi ypatingai atkakli kova truko vos du kėlinius, o po puikiai sužaistos trečiosios rungtynių dalies pergalę iškovojo "BMS Megapolio" krepšininkai, sutriuškindami priešininkus rezultatu 110:80.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Autokontakto" komanda, tačiau tuoj pat taikliu dvitaškiu atsakė ir "BMS Megapolis". Viso kėlinio metu vyko lygus žaidimas, tačiau šiek tiek geriau sužaista ketvirčio pabaiga leido šeimininkų komandai po 10-ties minučių kovos pirmauti minimalia persvara (22:21).

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau komandos atkakliai kovojo ir nei vienai komandai nepavyko atitrūkti iki kiek saugesnio skirtumo. Visgi ketvirčio viduryje "BMS Megapolis" surengė spurtą 9:0 ir išsiveržė į priekį jau kiek solidesniu 8-ių taškų skirtumu. Tačiau šis spurtas neišmušė iš vėžių "Autokontakto" komandos ir jie iki ketvirčio pabaigos rezultatą išlygino – prieš didžiąją pertrauką švieslentėje degė lygūs skaičiai: 49:49.

Nors trečiąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai (laimėta atkarpa 4:0), tačiau vėliau jie tarsi sustojo, o šeimininkai vis lengviau rasdavo kelių prie priešininkų krepšio – skirtumas palaipsniui augo "BMS Megapolio" komandos naudai, o ketvirtį jie užbaigė įspūdingu spurtu 15:0 ir išsiveržė į priekį jau 26-ių taškų skirtumu (87:61).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir jį komandos užbaigė antromis sudėtimis, o po paskutinio teisėjų švilpuko pergalę šventė "BMS Megapolio" komanda, nugalėdama priešininkus rezultatu 110:80.

"BMS Megapolio" komandoje nesulaikomas buvo M.Brazys – 28 pelnyti taškai, 33 naud. balai. Puikiai jam talkino D.Gudeliauskas (22 taškai ir 29 naud. balai) bei T.Adomaitis (18 taškų).

"Autokontakto" komandoje net 6-i krepšininkai pelnė 10-mt ir daugiau taškų, o rezultatyviausias ir naudingiausias komandai buvo P.Valentukonis – 20 pelnytų taškų, 17 atk. kam., 29 naud. balai.

Nugalėtojų treneris R.Miladauskas sakė, kad komandos pagrindiniai žaidėjai buvo pikti po šiandien pralaimėtų rungtynių "Aukso+" lygoje (pralaimėta "Lietuvos dujų" komandai rezultatu 67:97 – aut. past.), todėl visi labai norėjo laimėti. Strategas pagyrė teisėjus, kad jie laiku parodė griežtumą ir skyrė jiems po 10-mt balų.

Pakalbintas "Autokontakto" žaidėjas S.Skruodys sakė, kad pralaimėta geresnei komandai. Teisėjų darbą jis taip pat įvertino aukščiausiais balais.

Po įtemptos kovos "BMS Megapolis" komandos pergalė (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:35 val.)Po sudėtingos kovos "BMS Megapolio" komanda nugalėjo "Kauno Autobusus" (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 20:55 val.)"BMS Megapolio" komanda be didesnio vargo įveikė "Kauno Autobusus" (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)"BMS Megapolis" vienu žingsneliu arčiau finalo (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"BMS" rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:51 val.)"Autokontaktas" - pusfinalyje (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Autokontaktas" įrodė savo pranašumą prieš "Sporto Fėją" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 22:03 val.)"Autokontakto" komanda nugalėjo "Kauno vandenis" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Autokontaktas" palaužė "BMS" (2008 vasario 12 d., antradienis, 22:56 val.)"BMS Megapolis" atsilygino "Šilduvai" 20 taškų skirtumu (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)