BMS MEGAPOLIS vs KAUNO VANDENYS & ONN (80:71)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 19 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

Ramiose rungtynėse pergalę iškovojo "BMS Megapolis"

Su kamuoliu Tomas Adomaitis
2008 kovo 19 d., Trečiadienis, 20:01 val., peržiūros: 7021
"Žalgirio" treniruočių centro sporto salėje susitiko "BMS Megapolis" (šeimininkai) ir "Kauno vandenys & ONN" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Įmonių+" lygos "E" pogrupyje. Pirmoje šių komandų akistatoje stipresni buvo "Kauno vandenys & ONN" komanda (98:92), tačiau šiandien ramiose rungtynėse nugalėjo "BMS Megapolis" (80:71), nors iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 5-ioms minutėms rezultatas dar buvo lygus.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė
"Kauno vandenys & ONN", tačiau į tai "BMS Megapolis" atsakė 4-iais taškais iš eilės. Visą ketvirtį vyko graži, greita ir rezultatyvi kova, kurioje geriau sekėsi svečių komandai – ji po pirmųjų 10-ties minučių pirmavo rezultatu 20:17.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, tik rezultatyvumas dar labiau padidėjo – per ketvirtį viso buvo pelnyta 52 taškai, o geriau šįkart sekėsi jau
"BMS Megapolio" komandai, kuri laimėjo ketvirtį rezultatu 27:25.

Trečiajame kėlinyje komandos pradėjo kiek atidžiau gintis, o
"BMS Megapolis" dar ir suaktyvino kovą dėl atšokusių kamuolių – jei per pirmuosius du ketvirčius jie sugebėjo sugriebti tik 15-a atšokusių kamuolių, tai vien per trečią rungtynių dalį atsikovojo 13-a. Toks žaidimo stilius buvo parankesnis šeimininkams, kurie laimėjo ketvirtį 15:12 bei išsiveržė ir bendrame rezultate (59:57).

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau vyko lygi kova (iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 5min. 25 sek. rezultatas buvo lygus 67:67), tačiau tada
"Kauno vandenys & ONN" tarsi sustojo, o "BMS Megapolis" tuo puikiai pasinaudojo – laimėta atkarpa 9:0 leido nutolti nuo priešininkų gana saugiu atstumu. Vėliau komandos pasikeitė keliais taikliais metimais, tačiau tai nieko nepakeitė – "BMS Megapolis" iškovojo pergalę rezultatu 80:71, kuri jiems leido turnyrinėje lentelėje užimti antrąją vietą, o "Kauno vandenys & ONN", iškovoję 7-ias pergales iš 10-ties galimų, liko treti.

Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo M.Brazys, kuris pelnė beveik pusę komandos taškų – 39 taškai, o naudingumas siekė net 49 balus. Kitų komandos draugų indėlis buvo mažesnis.

"Kauno vandenys & ONN" komandoje rezultatyviausias ir naudingiausias buvo L.Ivanovas – 25 taškai, 16 atk. kam. (34 naud. balai). Neblogai jam talkino S.Paukštys (14 taškų) ir D.Sujeta (11).

"BMS Megapolio" komandos žaidžiantis treneris M.Brazys sakė, kad rungtynės buvo be emocijų, o teisėjų darbą strategas įvertino devynetais.

"Kauno vandenys & ONN" komandos trenerio pareigas šios dienos varžybose ėjęs L.Ilijonskis teigė, kad buvo ramios varžybos, kuriose dominavo puolimas. Stratego manymu, nelabai svarbu, kurią vietą, t.y. antrą ar trečią, užims komanda turnyrinėje lentelėje, nes, norint kovoti dėl apdovanojimų, kituose etapuose reikės nugalėti visus varžovus. Apibendrinant varžybas, treneris dar kartą pabrėžė, kad tai buvo ramios varžybos. Strategas teisėjų darbą įvertino aštuonetais.
Po labai emocingos kovos pergalę iškovojo "Eltechos" komanda (2008 kovo 28 d., penktadienis, 23:06 val.)Dramatiškojo kovoje pergalę iškovojo "Kauno vandenys & ONN" (2008 balandžio 11 d., penktadienis, 21:21 val.)"Kauno autobusai" atsirevanšavo "BMS Megapoliui" (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 21:54 val.)"Medžiotojų užeiga - LVA" namuose neatsilaikė prieš "BMS Megapolį" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:49 val.)Po įtemptos kovos "BMS Megapolis" komandos pergalė (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:35 val.)Nervingose rungtynėse "Kauno vandenys & ONN" pasiėmė bronzą (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 00:37 val.)Nelygiavertėje kovoje triuškinančią pergalę šventė "BMS" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 20:42 val.)"BMS" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2007 lapkričio 23 d., penktadienis, 21:24 val.)"BMS" pergalė prieš "Projektų gamą" (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)Po sudėtingos kovos "BMS Megapolio" komanda nugalėjo "Kauno Autobusus" (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 20:55 val.)