VIJOKLĖ vs PROJEKTŲ GAMA (70:92)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vydūno vid. m-kla, Šiaurės pr. 57, Kaunas

Tik vienas atsarginis žaidėjas rezerve "Projektų gamos" krepšininkams nesutrukdė visa galva pranokt varžovus

2007 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 20:28 val., peržiūros: 7823

Šį, lapkričio 25 dienos, vakarą įvyko "Įmonių+" lygos runtynės: susitiko tarp savų sienų žaidę "Vijoklės" ekipa su "Projektų gama". Svečių į rungtynes susirinko dvigubai mažiau, nei jų oponentų, tačiau tai jiems nesutrukdė visas varžybas demonstruoti puikų, greitą krepšinį ir įtikinamai laimėti mačą rezultatu 70:92.

Rungtynės geriau prasidėjo svečiams: jie įmetė tris tritaškius ir nutolo nuo varžovų 4:11. Bet ir "Vijoklė" neleido priešininkams atirtūkti ir buvo sumažinę persvarą iki minimumo. Tačiau ketvirčio galą vėl geriau sužaidė "Projektų gama" ir baigė kėlinį turėdami 5 taškų pranašumą – 15:20.

Antrajame ketvirtyje ryškiau nei viena, nei kita ekipa per daug neišsiskyrė pagal pelnomus taškus, tačiau šeimininkams prametus ar net įmetus taškus, jie nebespėdavo grįžti į gynybą, o svečiai taškus rinkosi greitomis atakomis arba nuo baudų metimo linijos, žodžiu, žymiai lengviau, nei "Vijoklė". Taigi, ilsėtis komandos išėjo ne vienodų nuotaikų, tačiau nei viena, nei kita dar negalėjo patikėt pergale ar pralaimėjimu – 33:40.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai gavo skaudų smūgį – priešininkų spurtas 8:0 ir jau 15 taškų deficitas. Šis atotrūkis leido šiek tiek ramiau jaustis svečiams, tačiau "Vijoklė" atsipalaiduot neleido: D.Surginas smeigė tris tritaškius metimus antroje ketvirčio dalyje, o kėlinį šeimininkai užbaigė 4:0 ir sumažino "Projektų gamos" persvarą iki 8 – 54:62 ir prieš paskutinę rungtynių dalį įgijo šiokią tokią psichologinę persvarą.

Tačiau pertraukėlės metu svečiai sugebėjo nusiraminti ir vėl gi įgijo dviženklį pranašumą. Ketvirčio pradžia laimėta 12:2 ir pradėta tolti, nepaliekant nė menkiausios svajonės apie pergalę "Vijoklei". Net 4 tritaškius, ir labai reikalingais momentais šiame kėlinyje, pataikė J.Makūnas ir su savo komanda pasiuntė šeimininkus į nokautą – 70:92.

Pagrindus pergalei padėjo po dvigubą dublį atlikę N.Paulauskas ( 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 8 išprovokuotos varžovų pražangos ), M.Giedraitis ( 20 taškų, 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 3 perimti kamuoliai ) ir V.Grinis ( 13 taškų, 12 rezultatyvių perdavimų bei 5 perimti kamuoliai ). 22 taškus pridėjo J.Makūnas.

"Vijoklės" gretose geriausiai pasirodė K.Sakalauskas ( 18 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 2 blokai ) ir D.Surginas ( 17 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 2 perimti kamuoliai ).

Nugalėtojai, "Projektų gama", teisėjus įvertino 10 balų ir pridūrė, kad šią pergalę skiria savo sergančiam treneriui ir linki jam pasveikt. Šeimininkai, visas rungtynes labai emocingai reagavę į tai, kas vyksta aikštėje, atsisakė vertininti varžybų arbitrus ar ką nors komentuoti.

Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Projektų Gama" įveikę "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 21:55 val.)"Projektų gama & Mobiringas" ekipai svečių sienos ne kliūtis (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 22:12 val.)Puiki antroji iš eilės "Šilduvos" pergalė (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 16:58 val.)"Projektų Gama" neturėjo vargo su "Vėjų Linija" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)Tik po atkaklios kovos "Eltecha" palaužė "Vijoklę" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:44 val.)"Kauno Vandenys & ONN" emocingose varžybose palaužė „Projektų Gamos“ krepšininkus (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:24 val.)Įtikinama "Sporto Fėjos" pergalė (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Sporto fėja" nugalėjo "Projektų gamą" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Medžiotojų Užeiga & LVA" pasipriešino tik pirmame ketvirtyje (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Grupės lyderių dvikovoje stipresnė buvo "Vijoklės" komanda (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:16 val.)