Devbridge & Gym+ & Audrokesta vs Kauno energija (74:95)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“

2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 21:37 val., peržiūros: 197

Trečiadienį, sausio 17 dieną, Kauno Švaros sporto salėje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ ir „Kauno energija“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje į priekį iš karto išsiveržė salės šeimininkai „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“. Jų varžovai strigo zonoje ir po pirmojo kėlinio rezultatu 24:11 pirmavo „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“.

Antrajame kėlinyje kitokį vaizdą parodė „Kauno energija“ ir vedami S. Andraičio greit sumažino pranašumą ir komandos žaidė lygiai. Aikštelėje vyko įnirtinga kova ir po dviejų kėlinių pirmavo „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ rezultatu 40:39.

Antroje pusėje tritaškių lietų surengė S.Andraitis su savo komandos draugais ir tai leido susikrauti dviženklę persvarą. Net 32 taškus per kėlinį pelnę „Kauno energija“ pirmavo rezultatu 71:61.

Paskutiniame kėlinyje „Kauno energija“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir varžovams tapo nesustabdomi. S.Andraitis komandai pelnė net 47 taškus, o galutinis rezultatas 74:95 (24:11, 16:28, 21:32, 13:24).

„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Rimo & Patikima linija“ įrodė savo pranašumą prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)Įmonių lygoje ‒ „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pasismagino su „UB Solar“. (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ palaužė „Donelaičio“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)