TRYS MEDŽIAI vs VĖJŲ LINIJA (81:68)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 14 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

"Vėjų linija" nepalaužė "Trijų medžių"

2008 sausio 14 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 6786
Šį vakarą J.Dobkevičiaus mokykloje susitiko Įmonių+ lygos ekipos: "Trys medžiai" ir "Vėjų linija". Dar rungtynių pradžioje pranašumą įgiję šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 81:68.

Pirmieji taškus rungtynėse pelnė "Vėjų linijos" krepšininkai, tačiau šeimininkai netrukus išlygino rezultatą, o vėliau spurtu 8:0 išsiveržė priekin 23:5. Pirmąjį kėlinį Šeimininkai laimėjo 17:13.

Antrajame kėlinyje abi komandos žaidė aktyviau, demonstravo dinamišką, gražų žaidimą. Sėkmingiau šiame kėlinyje vėl žaidė "Trys medžiai", taikliau atakavę iš visų pozicijų, šeimininkai padidino savo pranašumą iki 11-os taškų (41:30).

Po ilgosios pertraukos "Trijų medžių" puolimas ėmė strigti, tuo pasinaudodami "Vėjų linijos" krepšininkai kelis kartus sugebėjo perimti iniciatyvą ir apmažinti skirtumą. Po trijų kėlinių "Vėjų linija" ekipos atsilikimas sumažėjo iki 8 taškų (58:50).

Paskutiniajame kėlinyje svečiams intrigos suskurti nepavyko: nuo pirmųjų akimirkų "Trys medžiai" dominavo aikštelėje ir didino skirtumą tarp komandų. Iki pat rungtynių pabaigos šeimininkai neatsipalaidavo ir iškovojo pergalę rezultatu 81:68.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė Š.Kenstavičius – 16 taškų, 7 atkovoti kamuoliai.
Svečių ekipoje rezultatyviausi buvo M.Gabšys – 26 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir V.Vaškevičius, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs net 21 kamuolį.

Vėjų linija teisėjų darbą įvertino 8 balais, o šeimininkai arbitrams skyrė po 9.
""""
"Kauno energija" įveikė "Trys medžiai" ekipą (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Vėjų linija" namuose įveikė "Infoface-Kaveikti.lt" (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Trys medžiai" nugalėjo "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)"Trys medžiai" įveikė "Kauno vandenis" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:16 val.)"Trys medžiai" įveikė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:25 val.)Sėkmingas "Vijoklės" startas "Įmonių+" lygoje (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:13 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę šventė "Medžiotojų užeiga & LVA" nugalėję "Tris medžius" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Trys medžiai" nepasigailėjo savo varžovų "Infoface&Kaveikti.lt" (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 22:48 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių - "Trijų Medžių" pergalė (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 20:41 val.)"Vėjų linijos" pergalė paskutinėmis sekundėmis (2008 vasario 13 d., trečiadienis, 22:50 val.)