Limobus vs Teltonika (79:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Limobus“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Teltoniką“

2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 164

Sekmadienį, sausio 7 dieną, Žaliakalnio progimnazijoje vyko 2 lygos reguliariosios rungtynės tarp "Limobus" ir "Teltonikos".

Pirmajame rungtynių kėlinyje "Limobus" provokavo varžovų pražangas ir labai gerai gynėsi prieš varžovų atakas ir po pirmo kėlinio rezultatu 9:15 pirmavo "Limobus".

Antrajame šeimininkai išlaikė nedidelį pranašumą, bet nei viena komanda nepasirodė aiškiai stipresnė už kitą. Po pirmosios pusės 33:29 pirmavo "Limobus".

Antroje pusėje D. Inkratos vedami "Limobus" didino skirtumą tarp komandų, bet šansų laimėti rungtynes "Teltonika" neprarado ir po trijų kėlinių rezultatu 54:43 pirmavo "Limobus".

Paskutiniame kėlinyje reikėjo, kad "Teltonika" greitai priartėtų prie varžovų. Taip jiems nepavyko padaryti, o "Limobus" dar ir pasiekė triuškinamą pergalę rezultatu: 79:54 (15:9, 18:20, 21:14, 25:11).

BC „Game on“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Limobus“ rungtynių pradžios spurtu įveikė „Teltonika“ ekipą (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino ir „Teltonika“ ekipai (2024 vasario 19 d., pirmadienis, 21:44 val.)BC „Rhino“ įtikinamai nugalėjo „Teltonika“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)„Limobus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė savo varžovus (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Mens square barbers“ įveikė „Teltonika“ ekipą (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 20:20 val.)„Limobus“ laimėjo, tačiau į kitą etapą keliauja VšĮ „Gatvės vaikai“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 22:19 val.)