RYTERNA vs IT-TAŠKAS.LT (55:64)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą

2013 sausio 18 d., Penktadienis, 03:22 val., peržiūros: 1999

2012 sausio 17 dieną, Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje , ''Įmonių'' lygos dvikovoje susitiko ''Ryterna'' (šeimininkai) ir ''IT – Taškas.lt'' (svečiai). Geriau sužaidę antrąjį , bei trečiąjį kėlinius svečiai sugebėjo įveikti ''Ryternos'' komanda rezultatu 55:64 (14:10, 14:24, 11:20, 16:10).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 4:0 , prie kurio daugiausiai prisidėjo po krepšiais dominavęs G.Rinkevičius. Toliau svečiai atsakė tokia pačia atkarpa ir išlygino rungtynių rezultatą (4:4). Sužaidus penkias minutes rezultatas buvo lygus (8:8). Kėlinio galą geriau sužaidę šeimininkai , po pirmųjų dešimties minučių pirmavo keturiais taškais 14:10.

Antrą kėlinį po du taškus apsikeisdamos pradėjo komandos, o tuomet per kitą minutę ar ir po tritaškį pasikeitė, tačiau skirtumas išliko nepakitęs – 19:15. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas vis dar keturi taškai – 23:19. Tada viskas pasikeitė. Šeimininkai nerado savojo žaidimo , o svečiai tuo pasinaudoją surengė spurtą 13:5 ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (28:32). Paskutinio kėlinio ataką svečiams pavyko pataikyti dvitaškį metimą , kuris leido jiems jau įgyti šešių taškų pranašumą. Rezultatas 28:34.

Trečias kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po keturis taškus – 32:38. Septynis taškus iš eilės be atsako surinko ''IT – Taškas.lt'' ekipa ir skirtumas padidėjo iki – 32:45. Paskutinių trijų minučių atkarpą svečiai laimėjo – 7:9 ir padidino skirtumą iki penkiolikos taškų – 39:54.

Ketvirtą kėlinį kur kas geriau pradėjo ''Ryterna'' laimėją atkarpą – 7:2 sumažino atsilikimą iki dešimties – 44:54. Septynis taškus paeiliui be atsako sumetė svečiai ir vėl padidino pranašumą – 44:61. ''Ryterna'' dar bandė mažinti rungtynių rezultatą ir vytis varžovus , bet jiems tai sunkiai sekėsi. Likus žaisti daugiau negu dvi minutes rezultatas buvo 52:61. Šeimininkai dar pelnė tris taškus , bet to buvo jau per mažai. Po įtemptų ir nervingų rungtynių pergalę šventė ''IT – Taškas.lt'' ekipa. Rezultatas 55:64

Po rungtynių ''Ryternos'' ekipos treneris Gintaras Kamarauskas teigė : ''Tiek prametus iš po krepšio ir tiek padarius klaidų , rungtynių praktiškai neįmanoma buvo laimėti''.

Po rungtynių ''IT Taškas.lt'' ekipos treneris Egidijus Kumža kalbėjo: ''Priešininkų dvigubai daugiau negu mūsų šiandien susirinko , bet mes iš paskutinių jėgų stengėmės , žaidėm be savo komandos kapitono kuris yra traumuotas , tai šią pergalę skiriam jam''.

''Ryterna'' : Mindaugas Gilius (14 tšk.) , Nerijus Žikas (10 tšk. 10 atk.kam.) , Darius Karosas (9 tšk. 10 per.kam.) , Giedrius Rinkevičius (9 tšk. 15 atk.kam.)

''IT – Taškas.lt'' : Egidijus Kumža (15 tšk. 5 rez.perd. 7 išpr.praž.) , Rytis Gasparavičius (14 tšk. 11 rez.perd.) , Tautvydas Buzas (14 tšk. 10 atk.kam.) , Tomas Tirlika s (12 tšk.)

''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' po įtemptos kovos nugalėjo ''Ryterna'' ekipą (2012 lapkričio 23 d., penktadienis, 02:30 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Lietuvos Geležinkelius'' (2013 vasario 08 d., penktadienis, 01:18 val.)''Kauno Energijai'' pritūko energijos kovoje su ''Ryterna'' (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)''Kauno Energija'' užtikrintai pradėjo aštuntfinalį įveikdami ''Ryternos'' ekipą (2013 kovo 22 d., penktadienis, 02:56 val.)''Ryterna'' užtikrintai nugalėjo ''Eolto'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)''IT-Taškas.lt'' iškovojo ilgai lauktą pirmąją pergalę (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:42 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)"IT-Taškas.lt" nesunkiai susidorojo su "Ryternos" ekipa (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:39 val.)