Kauno savivaldybė & Policija vs Uno (82:77)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną

2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 22:34 val., peržiūros: 1650

Kovo 12 –ąją, sekmadienį, įvyko SC „ORIONAS“ 30+ lygos antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų “Kauno savivaldybė & Policija” bei svečių statusą turėjusių “Uno” komandų. Pirmąją dvikovą laimėjo “Kauno savivaldybė & Policija” ekipa rezultatu 72:81. Tuo tarpu šio vakaro dvikoje, beveik visas rungtynes pirmavę „Uno“ žaidėjai neatsilaikė prieš fantastiškai lemiamame ketvirtyje tritaškius metimus metusius šeimininkus ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą šioje serijoje pralaimėdami ir antrąsias aštuntfinalio rungtynes rezultatu 82:77 (17:21, 15:17, 15:18, 35:21).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įpusėjus kėliniui pirmavo (7:12). Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes kėlinyje, “Uno” komandos pranašumas pasiekė jau net dviženklį (9:19). Vis dėl to, iki kėlinio pabaigos svečiai šios persvaros išsaugoti nesugebėjo ir “Kauno savivaldybė & Policija” gerokai priartėjo – 17:21.

Antrajame ketvirtyje ir toliau iniciatyva priklausė „Uno“ komandai, kurį visą laiką turėjo „trapų“ pranašumą. Likus žaisti keturias minutes kėlinyje, Kauno savivaldybė & Policija” komandai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki minimumo (28:29), tačiau svečių paprašyta minutės pertraukėlė ir vėl pažadino ekipą – tritaškiais šeimininkus nubaudė G.Šuklevičius, M.Paulaitis bei dar vieną tolimą „bombą“ pridėjo A.Olberkis. Tai ir vėl leido „Uno“ ekipai įgyti dviženklį pranašumą (28:38). Prieš ilgąją pertrauką “Kauno savivaldybė & Policija” komandai ir vėl pavyko kiek aptirdyti svečių pranašumą, tačiau persvara ir toliau buvo “Uno” komandos pusėje – 32:38.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė – vos tik šeimininkai sumažindavo atsilikimą, svečiai vėl „šaudavo“ į priekį ir išsiverždavo dviženkliu pranašumu. Dvidešimt penktąją rungtynių minutę jų pranašumas ir vėl siekė dešimt taškų (38:48). “Kauno savivaldybė & Policija” ekipos žaidėjai R.Dabašinskas bei M.Balkus tolimais šūviais sumažino atsilikimą, bet jau ne kartą matytas scenarijus ir vėl pasikartojo – “Uno” ekipa įgijo dešimties taškų pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo ganėtinai užtikrintą devynių taškų persvarą – 47:56.

Lemiamo ketvirčio pradžioje įsivyravus rungtynių tendencija pernelyg nesikeitė – „Uno“ komandos žaidėjai sėkmingai saugojo pranašumą, kuris tai šiek tiek sumažėdavo, tai vėl pasiekdavo dviženklį. Vis dėl to, tai tęsėsi tik keturias kėlinio minutes – R. Dabašinsko tritaškis buvo ta žyma nuo kurios „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipa ėmė pataikyti vieną metimą po kito. Po sėkmingo žaidimo gynyboje, G.Klimavičius smeigė dar vieną skaudų tolimą šūvį, o G. Dirksčiui pridėjus dvitaškį bei G. Šuklevičiui baudos metimą, tas pats G.Klimavičius į varžovų krepšį įsūdė dar du tolimus metimus ir likus žaisti keturias minutes iki rungtynių pabaigos priartino savo ekipą vos iki vieno taško (69:70). G.Dirkstys ir R.Tumpa atstatė "Uno“ ekipai keturių taškų pranašumą, tačiau dar vienu tritaškiu metimu pasižymėjo „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipos gynėjas G.Rūkas (72:73). Jau po kelių akimirkų, D.Jasinskas dvitaškiu persvėrė šeimininkų pranašumą, o G .Dirksčio ranka nuo baudų metimo linijos drebėjo – vieną po kito baudos metimą ėjusio mesti puolėjo metimai vis skriedavo pro šalį, todėl „Uno“ ekipai niekaip nepavykdavo susigrąžinti pranašumo (74:74). Galu gale, G.Dirkstys sugebėjo įmesti vieną baudos metimą, bet jau kitoje atakoje T.Grigalevičius juos sumetė abu, o M. Gailiūnui sužingsniavus, tas pats T.Grigalevičius prasivežimu išvedė savo komandą į priekį trim taškais (78:75). „Uno“ ekipa griebėsi pražangų taktikos, tačiau patys niekaip nesugebėjo sėkmingai užpulti, todėl šį sezoną buvo priversti užbaigti labai apmaudžiai. Galutinis rungtynių rezultatas 82:77.

Po rungtynių, „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipos vyr. treneris Raimundas Miladauskas teigė, jog pergalę šį vakarą lėmė komandos kantrybė bei užsispyrimas:

Nu ką, iš tikrųjų tai pataikė gerai, pirmuose kėliniuose varžovai pataikė, „gavom“ man atrodo visus tris kėlinius, jeigu neklystu. Nu ką, galbūt mūsų kantrybė bei užsispyrimas ir privedė iki pergalės, tiesiog kantriai, kantriai ėjom, darėm, aišku pataikėm kelis tritaškius ant galo, tas irgi padėjo, kiek išbalansavo varžovus, bet varžovas šiandieną labai gerai sužaidė. Labai.

Tuo tarpu „Uno“ komandos žaidžiantysis treneris Gediminas Šuklevičius po pralaimėjimo neslėpė apmaudo bei nedaugžodžiavo:

Trumpas sezonas, tikėjomes ilgesnio….

„Kauno savivaldybė & Policija“: Giedrius Klimavičius – 21 tšk., Renatas Dabašinskas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Ališauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

„Uno“: Gintaras Dirkstys – 17 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Gediminas Šuklevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Rokas Tumpa – 11 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)Kauno savivaldybė & Policija beveik visas rungtynes turėję pranašumą išlaikė jį iki pat galo nugalėdami Uno (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)