Best 4 You vs Remza & Langvila (66:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ iššvaistė solidų pranašumą ir pralaimėjo paskutinėmis sekundėmis

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 22:51 val., peržiūros: 1031

Sekmadienį, sausio 22 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „Best 4 You“ bei svečių „Remza & Langvila“. Rungtynių pirmoje dalyje kur kas geriau atrodė šeimininkų ekipa. Trečiojo kėlinio pradžioje jie buvo susikrovę net 17-os taškų pranašumą, tačiau tuomet jie pradėjo barstyti savo pranašumą. „Remza & Langvila“ varžovus pavijo ketvirtajame kėlinyje, tačiau likus žaisti pusei minutės, jie turėjo keturių taškų deficitą. Visgi, tai jiems kojos nepakišo ir persvėrė rezultatą savo naudai bei pasiekė pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo „Remza & Langvila“, kuri, po Ž. Zakraso taiklaus tolimo šūvio, įgijo septynių taškų atotrūkį. Visgi, tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė „Best 4 You“ ekipa ir laimėjo atkarpą 8:0, kuri leido jiems persverti rezultatą. Tuomet komandos pradėjo žaisti apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:18. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė septynis taškus be atsako bei įgijo jau solidesnį pranašumą. Po šalto dušo atsigavusi svečių ekipa surengė 14:2 spurtą, kuris leido jiems vėl įsiveržti į priekį. Tuomet dešimt taškų be varžovų atsako pelnė „Best 4 You“ ekipa ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, kurią išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:33.

Trečiąjį kėlinį su trenksmu pradėjo šeimininkai. Pirmiausia tritaškį smeigė svečiai, tačiau tuomet jiems visus kelius krepšio link uždarė „Best 4 You“. Jie spurtavo 15:0 ir netrukus įgijo jau 17-os taškų atotrūkį. Kiek daugiau nei šešias minutes trukusį taškų badą nutraukė „Remza & Langvila“ ekipa ir patys sugebėjo pelnyti devynis taškus be atsako, taip pabaigdami ketvirtį ir kiek nuramindamį emocijų kupiną šeimininkų suolelį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 53:45. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo pelnydami dar penkis taškus ir iš „Best 4 You“ pranašumo praktiškai nieko nebeliko. Vėliau šeimininkai prisiminė kaip reikia pelnyti taškus ir persverti rezultato savo varžovams jie neleido. „Remza & Langvila“ kantriai sėlino varžovų link ir likus žaisti kiek mažiau nei minutei, išlygino rezultatą. Visgi, tuomet labai svarbų tritaškį savo komandai pataikė M.Maslenikovas. Tiesa, pastarasis vėliau prametė vieną baudos metimą ir likus žaisti 27 sekundes, „Best 4 You“ ekipos pranašumas siekė keturis taškus. Kitoje aikštelės pusėje vieną baudos metimą pataikė svečiai, bet jie taip pat puolime atsikovojo kamuolį bei pelnė dvitaškį, kuris sušvelnino atsilikimą iki minimumo. Šeimininkai tuomet vėl pataikė vos vieną baudos metimą ir suteikė šansą „Remza & Langvila“ ekipai. R.Baliūnas vėl pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau svečiai vėl atsikovojo kamuolį puolime, o sveiką kailį išnešti jiems padėjo R.Dailidavičius, pataikęs svarbu dvitaškį, kuris leido jiems persverti rezultatą savo naudai. Likę „Best 4 You“ šansai išplėšti pergalę nepavyko ir jie buvo priversti patirti apmaudžią nesėkmę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:68.

Best 4 You: Mantas Maslenikovas – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Krylovas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Lincevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Remza & Langvila: Raimondas Baliūnas – 16 tšk. (12 atk. kam., 10 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 15 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Raimondas Dailidavičius – 12 tšk.

„Best 4 You“ pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 21:03 val.)Net 18 taškų deficitą per kėlinį panaikinę „Best 4 You“ išplėšė pratęsimą ir palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:36 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Remza & Langvila“ pasiekė antrąją pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:06 val.)Best 4 You sėkmingai susitvarkė su Enerstena (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)