Coca Cola vs SD Ranga (80:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną

2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1214

Sekmadienį, kovo 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės komandų – vietos „Coca Colos“ bei svečių „SD Rangos“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas aštuntfinalyje, o pirmosiose rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo šiandien svečių teisėmis žaidusi komanda. Pirmoje rungtynių pusėje klostėsi panašus scenarijus ir atrodė, kad „SD Ranga“ užtikrintai išeis į kitą etapą, tačiau kitokių planų turėjo „Coca Colos“ ekipa. Po ilgosios pertraukos jie pradėjo pataikyti vieną tolimą metimą po kito ir vien per trečiąjį kėlinį panaikino triuškinantį deficitą. Ant bangos pakilusi šeimininkų ekipa jau nesidairė atgal ir išsaugojo pergalę savo rankose bei taip pratęsė savo sezoną.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, svečių ekipa pelnė septynis taškus be atsako ir įgijo kiek saugesnį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:25. Antrajame kėlinyje „SD Rangos“ ekipa nevengė paspausti savo varžovų ir tai iškart davė vaisių. Jie uždarė praktiškai visus kelius savo varžovams link krepšio, o patys su didesniais sunkumais puolime nesusidūrė. Kėlinį svečiai pradėjo 13:0 atkarpa, o pirmuosius taškus šiame ketvirtyje „Coca Colos“ ekipa pelnė tik sužaidus penkias su puse minutės. Svečiai ir toliau nemažino apsukų ir prieš pat kėlinio pabaigą dar labiau padidino savo atotrūkį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:49.

Tačiau viskas kardinaliai apsivertė trečiajame kėlinyje. Komandos susikeitė vaidmenimis ir „Coca Colos“ ekipa pajautusi, kad sezonas gali greitai užsibaigti, nusprendė dar parodyti dantis. V.Stočkus ir M.Šmigelskas laidė vieną taiklų metimą po kito ir staiga skirtumas tarp komandų apčiuopiamai sumažėjo. Maža to, šeimininkai vien per šį kėlinį panaikino beveik visą 24-ių taškų atsilikimą ir prieš pat lemiamą ketvirtį išėjo pakilesnės nuotaikos ir labiau užsivedę. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:56. Lemiamo ketvirčio metu „Coca Colos“ ekipa nė neketino sustoti ir kėlinuką pradėjo 9:2 spurtu, kuris leido jiems persverti rezultatą ir įgyti poros atakų pranašumą. Vėliau „SD Rangos“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, tačiau į kiekvieną sėkmingą jų ataką, šeimininkai turėdavo atsaką. Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė jau devyni taškai. Tačiau rungtynėms einant į pabaigą svečių ekipa dar sugebėjo priartėti prie varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei minutei, komandas teskyrė vos trys taškai. Tačiau lemiamu metu „Coca Colos“ ekipa prie baudų metimo linijos neklydo, o „SD Ranga“ nesugebėjo sėkmingai užpulti ir buvo priversti patirti apmaudų pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 82:75.

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 30 tšk., Mantas Šmigelskas – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Gudas – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Lukas Pilipavičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

SD Ranga: Kristupas Kyžas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Justas Draudvila – 15 tšk., Vilius Kudokas – 12 tšk., Ugnius Drulia – 11 tšk.

Serijoje iki dviejų pergalių įsivyravo lygybė, o lemiamos rungtynės greičiausiai bus žaidžiamos kovo 26 dieną, J. Pauliaus II gimnazijoje.

„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „Coca Cola“ iškovojo pergalę (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Coca Cola“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ paskutinėmis sekundėmis privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:28 val.)L. Trušo ir T. Gudo vedina „Coca Cola“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 11:21 val.)