iV INTERNETAS VISIEMS vs ELEKTROS DARBAI (48:85)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 14 d., Šeštadienis, 08:45 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Iššūkio" turnyro mažajį finalą laimėjo "Elektros darbai"

Vygintas Vaičenonis prieš Matą Narbutą
2007 balandžio 14 d., Šeštadienis, 09:23 val., peržiūros: 4452

Šį ankstyvą šeštadienio rytą, VDU sporto cento salėje buvo kovojama dėl 3 vietos “Iššūkio” taurėje nesunkią pergalę rezultatu 48:85 (13:21, 13:23, 12:19, 10:22) iškovojo “Elektros darbų” ekipa. “iV Internetas visiems” nuo pat rungtynių pradžios paleido rungtynes iš savo rankų. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo R.Gabševičius pelnęs 39 taškus.

Nugalėtojai nuo oponentų atitrūko jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai daugiausia R.Gabševičiaus pastangomis jie spurtavo 10:0 ir įgijo 8 taškų pranašumą.

Antrame ketvirtyje “Elektros darbai” tęsė pradėtą darbą ir kėlinio pradžioje pelnę 5 sausus taškus prikyje buvo jau 13 taškų persvara. Iki ketvirčio pabaigos turėtą persvarą “Elektros darbai” padidino dar 5 taškais ir rungtynėms įpusėjus pastarųjų pranašumas siekė 18 taškų.

“iV Internetas visiems” per likusį laiką stebuklo nepadarė ir nuaidėjus finalinei sirenai turėjo pripažinti triuškinamą varžovų persvarą – 48:85.

Nugalėtojų treneris Darius Levickis po rungtynių buvo patenkintas komandos pasirodymu: “Rungtynės nebuvo sunkios, viskas pavyko taip, kaip ir planavome. Nors vieną taurę šiame sezone iškovojome”.

Abi komandos teisėjams skyrė po 8 balus.

Po rungtynių komandos nuskubėjo į VDU sporto centre įsikūrusią pirtį ir baseiną.

"Antakora" nė iš tolo neprilygo "Elektros darbams" (2007 sausio 26 d., penktadienis, 21:13 val.)"ESS" paskutinėmis minutėmis įveikė "Elektros darbus" (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:58 val.)"Agava" sulaukė varžovo "Iššūkio" taurės finale - "Šilduvos" (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 22:00 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)"iv Internetas visiems" nesunkiai nugalėjo "A1 Alternatyvą" (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 21:35 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Agava" laukia varžovo "Iššūkio" taurės finale (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:02 val.)"iV Internetas visiems" tik po atkaklios kovos nusileido "LVA - LVV Preparatų inspektoriams" (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)"Šilduva" žengė pirmą žingsnį "Iššūkio" taurės finalo link (2007 balandžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Sėkmingas "Kauno Autobusų" startas "Įmonių" lygoje (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:08 val.)