Veiverių Amberis vs Lietuvos geležinkeliai (95:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Veiverių Amberis sutriuškino Lietuvos geležinkelius

2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 814

Balandžio 8-ąją dieną, Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurė, kurioje susitiko šeimininkai Veiverių Amberis ir svečiai Lietuvos geležinkeliai. Nuo pat pirmų rungtynių minučių vadžias į savo rankas paėmę šeimininkai, svečiams leido laimėti tik vieną kėlinį, bet ir tas buvo nedideliu 3-jų taškų skirtumų, o patys šventė pergalę rezulatu 95:62.

Pirmasis rungtynių kėlinys priklausė šeimininkams. Naudodamiesi ūgio persvara jie lengvai rinko taškus iš baudos aikštelės ribų, o svečiai neturėjo rimtesnio atsako. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 29:15 šeimininkų naudai.

Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo rodyti gyvybės ženklų ir pamažu tirpdė deficitą. Vienu metu Lietuvos geležinkeliai buvo net gi sumažinę skirtumą iki vienženklio, bet Veiverių Amberis greit atstatė vėžes į savo vietas. Po dviejų kėlinių rezultatas bylojo, jog šeimininkai vis dar turi 11 taškų persvarą (48:37).

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai į aikštę išėjo anksčiau laiko užbaigti rungtynes – 14:0 spurtas leido Veiverių Amberiui įgyti solidžią 25 taškų persvarą. Antroje ketvirto kėlinio pusėje įvykiai klostėsi apylygiai, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas tapo 71:45, šeimininkų naudai.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, komandos perdaug nesistengdamos draugiškai užbaigė susitikimą. Galutinis rungtynių rezultatas 95:62.

Po rungtynių Veiverių Amberio ekipos žaidėjas Rokas Puikys kalbėjo: „Pergalė lėmė komandinis žaidimas ir noras laimėti kuo didesniu skirtumu. Pakrito tritaškiai visai komandai ir stengėmės kovoti atšokusius kamuolius tiek gynyboje, tiek puolime“.

Veiverių Amberis: Vytautas Mocevičius – 29 tšk. (13 atk. kam.), Povilas Kirpičenko – 15 tšk., Saimonas Pažėra – 13 tšk., Rokas Puikys – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gintaras Žilinskas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Lietuvos geležinkeliai: Igoris Konovalenko – 18 tšk., Povilas Kliauza – 15 tšk., Gediminas Naujalis – 12 tšk.

„Veiverių Amberis“ sutriuškino savo varžovus (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:57 val.)„Veiverių Amberis“ neatsilaikė prieš Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt komandą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:37 val.)Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:10 val.)Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:30 val.)