Ryterna vs Baubilas & Verslo pasaulis (83:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ryterna po dramatiškos kovos ir pratęsimo įveikė Baubilas&Verslo Pasaulis

2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:50 val., peržiūros: 1112

Įmonių lygos rungtynėse Ryterna priėmė Baubilas&Verslo Pasaulis vyrukus. Vos penkiese susirinkę svečiai nuo pat rungtynių pradžios pradėjo įrodinėti, jog turi ambicijų ne tik pakovoti, bet ir laimėti. Nepaisant daug netikslių metimų aikštėje vyko daugiau lėtas, protingas, pozicinis žaidimas. Sužaidus pusę pirmo ketvirčio R. Kabašinsko šūvis iš toli vėl išvedė svečius į priekį 5:7. Antrąją ketvirčio dalį šeimininkai susigynė ko ne pavyzdingai leisdami imesti tik 3 taškus ir taip išsiverždami į priekį 15:10. Antrajame ketvirtyje ir toliau 4-7 taškų pranašumą išlaikė Ryterna vyrai. 6 taškus iš eilės pridėjęs A.Silvestravičius patempė komandą į priekį puolime, tačiau 5 A. Urbono taškai ir dar vienas R. Kabašinsko tritaškis neleido pernelyg atitolti 28:23. Kėlinio pabaigoje tritaškiais dar apsikeitė M.Giedraitis bei R.Babilevas, o po dviejų ketvirčių švieslentėje degė skaičiai 33:26 Ryternos naudai.

Ta pati migdanti ir atrodytų nepajudinama 5-7 taškų šeimininkų persvara laikėsi ir toliau iki pat kėlinio 6 minutės 39:32, tačiau nuo to momento svečiams pagaliau pavyko pralaužti ledus ir A. Urbono 2 tritaškiai sumažino skirtumą jau tik iki 2 taškų, bei atkuria intrigą, jog visko dar gali būti šiame mače 44:42 po trečio ketvirčio. Ketvirtasis ketvirtis prasideda taiklių metimų serijomis tiek į vieną, tiek į kitą krepšį. Kėlinio viduryje R. Švagždžio tolimas metimas pagaliau persveria rezultatą svečių naudai 52:53. Intriga rungtynėse išlieka iki pat baigos.Likus kiek daugiau nei minutei A.Milūnas šauna tritaškį,bet kitoje atakoje iki minimumo rezultatą švelnina R.Švagždys. P.Lekečinskas vėl didina skirtumą iki 3, bet R.Švagždys tolimu metimu atstato pusiausvyrą.. P.Lekečinskas dar kartą dvitaškiu išveda savo komandą į priekį, bet rungtynių herojumi norintis tapti R.Švagždys šaltrakraujiškai sumeta baudas. Paskutinė ataka nesėkminga ir jėgoms išsiaiškinti tenka rungtyniauti dar 5 minutes. Ko ne pavyzdingai pratęsimą pradėję svečiai puikiai darbuojasi gynyboje ir 2 minučių atkarpą laimėję 8-0 deda didelį žingsnį pergalės link.Bet taip nemanė P.Lekečinskas šio vaikino 2 tritaškiai švelnina skirtumą iki 4 likus 1,5minutės. R.Babilevas didina skirtumą iki 7, bet tai buvo paskutinieji svečių taškai šį vakarą. Ryterna laimi atkarpą 7-0 ir išlygina rezultatą. Lyg to dar būtų maža 5-ąją pražanga baudžiamas M.Juozapavičius, komanda lieka keturiese, o likus 5 sekundėms M. Šidlausko dvitaškis deda tašką rungtynėse, nes desperatiškas R. Švagždžio tolimas metimas nepasiekia tikslo, tad 83:81 pergale džiaugiasi Ryterna vyrai.

„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Paskutinę sekundę Gėlių bankas išleido pergalę prieš Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Kauno tiltai“ po įtemptos dvikovos įveikė savo varžovus minimaliu skirtumu (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 00:21 val.)„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)