Senukai vs ASU & Co „AgroVIS“ (91:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 26 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą.

2016 vasario 26 d., Penktadienis, 21:56 val., peržiūros: 1353

Penktadienį, vasario 26 dieną, Kauno technologijų universiteto sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Senukai" ir svečių teisėmis žaidę ASU & CO "AgroVIS" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Senukai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (22:15). Antrasis kėlinys nebuvo labai dėkingas ASU & CO "AgroVIS" ekipai, kuri po dviejų kėlinių nuo šeimininkų skyrė jau 19 taškų – (40:21). Trečiame kėlinyje "Senuku" ekipai pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 35 taškai – (73:38). Ketvirtame kėlinyje niekas nepasikeitė, šeimininkai išlaikė įgytą persvarą ir laimėjo rungtynės rezultatu – (91:54).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (5:4). Vėliau sužaidus apie 6 minutes "Senukų" ekipai pavyko surengti spurtą – (15:2) ir pirmą kartą rungtynėse skirtumas išaugo iki 14 taškų – (20:6). Per likusį laiką svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą 5 minučių atkarpa – (10:4), po kurios komandas vėl skyrė 13 taškų – (32:19). Antroje kėlinio dalyje ASU & CO "AgroVIS" pavyko sukrapštyti vos 2 taškus, o patys leido šeimininkams pelnyti 8 ir rungtynėms įpusėjus komandas skyrė jau 19 taškų – (40:21).

Trečio kėlinio pradžia nebuvo labai dėkinga svečių ekipai. Šeimininkai sužaidus 3 minutes surengė dar vieną spurtą – (16:4), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 31 taško – (56:35). Vėliau sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas toliau skyrė 30 taškų – (61:31). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar 5 taškais padidino skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (73:38).

Ketvirtasis kėlinys komandoms jau buvo formalumas. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes ASU & CO "AgroVIS" ekipai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 32 taškų – (81:49). Antroje kėlinio dalyje svečiai sustojo, leido šeimininkams dar šiek tiek padidinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (91:54).

Po laimėtų rungtynių "Senukų" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną mes buvome pagrindinės sudėties, gal pirmose rungtynės trūko mūsų vieno iš lyderio ir varžovai šiandieną susirinko gal net ne antros, o trečios sudėties, tai gal tas ir lėmė tokią lengvą pergalę."

Po pralaimėtų rungtynių ASU & CO "AgroVIS" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną neturėjome dviejų žmonių pagrindinių, vienas serga, kitas turi traumą, dėl to šitaip ir gavosi. Šiandieną varžovai buvo stipresni."

Senukai: Mantas Gudeliauskas – 22 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 22 tšk., Karolis Zaveckas – 12 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Bagotyrius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Modestas Šimukonis – 11 tšk.

„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)Negausiai susirinkęs „Chemcentras“ neturėjo problemų su ASU & Co „AgroVIS“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:15 val.)„Celsis“ sunkioje serijoje įveikė „Senukus“ ir keliauja į pusfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„ACME“ rungtynių baiagoje turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumą (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:09 val.)