BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ vs SPORTO FĖJA (66:75)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 18 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Sporto fėja" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Baldijos baldų grupę"

2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 13:21 val., peržiūros: 4606

Penktadienio vakarą "Drobės" sporto salėje, antrojo turo varžybose, "Įmonių+" lygoje susitiko dvi "D" pogrupio lyderės : "Baltijos baldų grupė" (šeimininkai) ir "Sporto fėja" (svečiai). Po pirmojo kėlinio svečiams pradėjus primetinėti savo žaidimo stilių, varžovai neatlaikė tempo ir turėjo nusileisti rezultatu 66-75.

Rungtynės prasidėjo “Baltijos baldų grupės” atkovotu kamuoliu, bet pirmieji taškus pelnė “Sporto fėjos” krepšininkai iš tolimos distancijos. Abi komandos, šį kėlinį, puolė pavydėtinai tiksliai, bet sutelkę visą savo dėmesį į puolimą pamiršo kaip reikia gyntis. Ekipos rasdavo daugybę nedengiamų kelių link varžvų krepšio. Dėl tokios situacijos aikštelėje, svečiai pradėjo pyktis tarpusavyje, bet po paimtos minutės pertraukėlės aistros nurimo ir kova, be gynybos, tęsėsi toliau. D.Petrauskas (“Sporto fėja”) naudodamasis savo fiziniu pranašumu prieš tiesioginį savo oponentą dominavo po krepšiais. Kėlinys baigėsi rezultatu 21-23 svečių naudai.

Antrajame kėlinyje “Sporto fėjos” krepšininkai po truputį pradėjo dominuoti aikštėje. Susikurdaimi idealias progas atakoms svečiai taikliai metė tiek iš tolimų distancijų, tiek iš artimų. Tuo pasigirti negalėjo “BBG” krepšininkai. Įpatingai bloga diena buvo V. Remeikiui (“BBG”), jo tolimi metimai gelbėdavę jo komanda ankstesnėse varžybose, šiandien buvo netaiklūs. Sunkioje situacijoje atsidūrusius šeimininkus ėmėsi gelbėti A.Čičirka, bet per kėlinį pelnyti 8 taškai buvo per mažas pasiekimas išvesti komandą į priekį. Kėlinys baigėsi 35-47 svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas po truputį keitėsi. Pasipylė klaidos ir netaiklųs metimai, galbūt dėl to kaltas nuovargis ir vėlus rungtynių laikas. Bet “Sporto fėja” vis tik neleido varžovams priartėti ir iki kelinio paskutinių minučių išlaikė dviženklę persvarą. “BBG” ekipoje šį kėlinį iniciatyvos ėmėsi E.Aniulis. Puikia kova po krepšiais jis pelnė daugiau nei pusę kmanandos taškų (6). Kėlinys baigėsi rezultatu 46-59.

Ketvirtajame kėlinyje “Sporto fėja” pradėjo žaisti daugiau per priekinę liniją, dėl to rungtynių laikas buvo dažnai stabdomas ir svečiai stodavo prie baudos metimų linijos po išprovokuotų pražangų. Šeimininkams nepavykus pasinaudoti komandinio žaidimo privalumais teko imtis aktyvių individualių veiksmų, deja tai neatnešė daugiau naudos nei anksčiau. Vienas iš pagrindinių rodiklių nulėmusių “BBG” pralaimėjimą buvo pralaimėta kova dė atšokusių kamuolių. Likus 4-ioms minutėms iki rungtynių galo svečiai prisileido varžovus iki 6-ių taškų skirtumo, bet ilgai netrukus vėl turėjo 9 taškų persvarą. Rungtynės taip ir baigėsi: “BBG” puola ir meta dažniausiai netaikliai, tada “Sporto fėjos” krepšininkai nuo baudų metimo linijos atstato persvarą. 9-ių taškų skirtumu : 66-75 nugalėjo svečiai.

Rezultatyviausias "Sporto fėjos" ekipoje buvo T.Vasiliauskas pelnęs 26 taškus (4 atk. kam.).

"Baltijos baldų grupės" komandoje daugiausiai pasižymėjo A.Grigaras – 16 taškų (8 atk. kam.), E.Aniulis surinko dvigubą dublį pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių.

"Sporto fėja" nugalėjo "Projektų gamą" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)"BBG" išplėšė pergalę prieš "Eltechą" (2008 sausio 11 d., penktadienis, 22:05 val.)"BMS" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2007 lapkričio 23 d., penktadienis, 21:24 val.)"Sporto fėja" sutriuškino "Kauno energiją" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Sporto Fėja" įrodė savo pranašumą prieš "Baltijos Baldų Grupę" (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Lytagrai" svarbioje dvikovoje stipresni pasirodė "BBG" (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 00:45 val.)Po dramatiškos kovos "Eltecha" iškovojo ketvirtają pergalę iš eilės (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Autokontaktas" įrodė savo pranašumą prieš "Sporto Fėją" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 22:03 val.)"Sporto fėja" naujus metus pradėjo pergale (2008 sausio 04 d., penktadienis, 21:38 val.)Įtikinama "Sporto Fėjos" pergalė (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:41 val.)