Kauno švara vs Baubilas & Verslo pasaulis (104:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“

2016 sausio 05 d., Antradienis, 21:57 val., peržiūros: 1190

Sausio 5 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Baubilą & Verslo pasaulį“. „Kauno švara“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Baubilas & Verslo pasaulis“ savo sąskaitoje turėjo penkias pergales ir šešis pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno švara“. antrą minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 7:0. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes „Baubilas & Verslo pasaulis“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 10 taškų (15:5). Po minutės pertraukėlės šeimininkų persvara toliau augo. Likus žaisti dvi minutes iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 18 taškų (23:5). Per likusį laiką „Kauno švaros“ pranašumas padidėjo iki 20 taškų (27:7).

Trečią antro kėlinio minute komandas skyrė 20 taškų (32:12). Netrukus svečių puolimas dar labiau užstrigo, o „Kauno švara“ pelnė aštuonis taškus be atsako (40:12). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos „Baubilas & Verslo pasaulis“ paprašė minutės pertraukėlės (16:42). Po jos pamažu augo „Kauno švaros“ persvara. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 31 taškas (52:21).

Po ilgosios pertraukos geriau rungtyniavo „Kauno švara“. Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 8:0. Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (60:24). Ketvirtą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (62:26). Vėliau spurtą surengė „Kauno švara“, kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (70:26). Per likusį laiką „Kauno švara“ pamažu didino persvarą. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 47 taškai (78:31).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis du tolimus metimus pataikė „Baubilas & Verslo pasaulis“, o „Kauno švara“ į tai atsakė taikliais dvitaškiais (82:37). Vėliau komandos žaidė apylygiai, o „Kauno švaros“ persvara nustojo didėjusi. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 42 taškai (97:55). Rungtynių pabaigoje „Kauno švarai“ pavyko pelnyti ir šimtąjį tašką, o rungtynės baigėsi rezultatu 104:65.

“Kauno švara“ iškovojo devintą pergalę, o „Baubilas & Verslo pasaulis“ pralaimėjo septintą kartą.

„Baubilo & Verslo pasaulio“ treneris R.Kabašinskas paklaustas, kodėl varžovai pradžioje pabėgo stipriai į priekį, o vėliau penkiese žaidusi komanda žaidė šiek tiek geriau, treneris atsakė: „Varžovai tikriausiai šiek tiek atsipalaidavo, tai ir taškų įmetėme. Į praeitas rungtynes nei mes nei varžovai nesusirinkome, bet tada sugebėjome laimėti prieš juos. Dabar varžovai visi susirinko, mūsų dar mažiau atėjo, užtai stipriai pralaimėjome. Viskas priklauso nuo to, kiek žaidėjų susirenka į rungtynes. Penkiese čempionato nelaimėsime.“

Kauno švara: Leonardas Ivanovas – 17 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd.), Andrius Olberkis – 16 tšk., Mykolas Brusokas – 14 tšk., Šarūnas Kryžius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Remigijus Motys – 12 tšk. (11 atk. kam.), Vygantas Metelica – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Baubilas & Verslo pasaulis (S): Tomas Vaišvila – 21 tšk., Domas Juknevičius – 18 tšk., Rokas Kabašinskas – 16 tšk.

„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)Rungtynėse „penki prieš penkis“ „Legama“ palaužė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:25 val.)Savo progų neišnaudojusi „Kauno Švara“ krito prieš „Baubilo & Verslo Pasaulio“ šešetuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:22 val.)„Kauno Švara“ turėjo vargo su kovingai nusiteikusia „Enerstena“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:43 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)