Senukai vs KMT (74:43)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys leido „Senukams“ iškovoti pergalę prieš „KMT“ ekipą.

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 22:53 val., peržiūros: 1080

Ketvirtadienį, gruodžio 11 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Senukų" ir "KMT" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį minimaliu skirtumu – (7:8). Antrame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių jau rezultatas buvo palankesnis "Senukų" ekipai – (28:20). Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (44:33). Ketvirtame kėlinyje "Senukai" sužaidė įspūdingai, laimėjo kėlinį – (30:10) ir laimėjo rungtynes rezultatu – (74:43).

Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms, labiau dominavo gynybą, kurios nei vienai, nei kitai komandai perlaužti nepavyko. Po pirmų dešimties minučių minimaliu skirtumu – (7:8) pirmavo "KMT".

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie 3 minučių atkarpą laimėjo – (2:6), vėliau sekė šeimininkų laimėta atkarpa – (6:2), po kurios sužaidus 5 minutes rezultatas buvo – (15:16). Antroje kėlinio dalyje "Senukų" ekipa suaktyvino gynybą, laimėjo atkarpą – (13:4) ir po dviejų kėlinių įsiveržė į priekį – (28:20).

Trečiasis kėlinys prasidėjo laimėta šeimininkų atkarpa – (10:2), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 16 taškų – (38:22). Per likusį laiką "KMT" komandai pavyko šiek tiek pagerinti žaidimą, ko pasakoje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 11 taškų – (44:33).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo "KMT" ekipai, kuri pirmų 3 minučių atkarpą laimėjo – (3:8), po kurios komandas skyrė tik 5 taškai – (46:41). Bet tai buvo viskas ką svečiai sugebėjo padaryti. "Senukų" komanda susikaupė, laimėjo lemiamą atkarpą – (27:2) ir laimėjo rungtynes rezultatu – (74:43).

Po laimėtų rungtynių "Senukų" komandos kapitonas kalbėjo: "Dar nuo sezono pradžios komanda neranda savo žaidimo. Komanda nauja, nėra susižaidę. Gaila tik, kad rungtynių gale pradedame žaisti. Tikėkimės, kad sezono eigoje susižaisim."

Senukai: Simanas Karalius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Zareckis – 13 tšk., Donatas Kerinas – 9 tšk.

KMT: Raimondas Savulis – 10 tšk., Darius Vaitkevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Zapalis – 8 tšk. (7 išpr. praž.)

„Senukai“ išvargo pergalę prieš „ASU & NMA AgroVis“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Galingai lemiamą ketvirtį sužaidę „KMT“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:41 val.)Lemiamose serijos rungtynės „Autotoja“ neleido „Senukams“ pasvajoti apie pusfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Senukai“ ir toliau pergalingai žygiuoja „Mažojoje“ taurėje. (2015 sausio 06 d., antradienis, 12:17 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)Po atkaklios kovos „Senukai“ išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.) ASU & NMA „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „KMT“ komandos pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 22:55 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)