Devbridge & Gym+ & Audrokesta vs KM Steel Service (69:77)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

KM Steel Service pergalė

2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 118

2024.02.07 20:15 trečiadienį vykusiose KKL įmonių lygos rungtynėse susitiko Devbridge Gym+Audrokesta ir KM Steel Service komandos.

Komandos pagal pergalių statistika sezono metu yra lygios. Pirmojo kėlinio metu komandos taškas į tašką kovojo su minimaliomis persvaromis. Tačiau KM Steel Service 1 tašku laimėjo kėlinį.

Antrojo kėlinio metu viršų paėmė KM Steel Service komanda su 16 taškų persvarą įsitvirtino pranašumą. Šiame kėlinyje sužibėjo nr. 12 R.Kabašinskas pataikęs 4 tolimus metimus iš eilės.

Trečiojo kėlinio metu Devbridge Gym+Audrokesta komanda pagavo antrą kvėpavimą sumažino atsilikimą per puse.

Ketvirtas kėlinys neliko be intrigos Devbridge Gym+Audrokesta komanda pasivijo KM Steel Service iki minimalios persvaros. Toliau taškas į tašką abi komandos nepasidavė.

Galutinis rezultatas Devbridge Gym+Audrokesta 69-77 KM Steel Service pergalė.

Aurimas Miliūnas

„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)„KM Steel Service“ pasiekė pergalę nepadoriu skirtumu (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:14 val.)„KM Steel Service“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Remza“ ekipą (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:48 val.)„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 20:50 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)Po labai atkaklios kovos „KM Steel Service“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:59 val.)