VšĮ „Gatvės vaikai“ vs Kauno Rami (60:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Antrojoje rungtynių pusėje „Rauno Rami“ palaužė varžovus.

2024 vasario 20 d., Antradienis, 21:19 val., peržiūros: 124

Vasario 20 dieną, Antradienį, Šv. Kazimiero pradinės mokyklos salėje susitiko namų komanda VšĮ „Gatvės vaikai“(7:7) ir svečių komanda Kauno Rami (7:5)

Pirmojo kėlinio pradžia buvo gan rami, be taškų. Visgi, žaidimą pradėjęs Š.Petraitis paskatino ir priešininkų komandą juos vytis. Didžiąją kėlinio dalį komandos žaidė lygiu rezultatu. Antrojoje kėlinio pusėje VšĮ "Gatvės vaikai" išsiveržė į priekį ir išlaikė savo poziciją rezultatu 24:19

Antrojo kėlinio metu rezultatas beveik nepakito, A.Gavelis sumetės kiek daugiau nei pusę savo atstovaujamos išlaikė taškų skirtumą. Tokiu pačiu žaidimu atsakė jiems ir priešininkai, kurie sparčiai ėmė vytis varžovus. Tiksint paskutinei kėlinio minutei Kauno Rami išsiveržė į priekį ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė rezultatu 32:36

Po ilgosios pertraukos pailsėjusi Kauno Rami komanda po truputį ėmė tolti ir siekti dviženklės persvaros. Šį skirtumą pavyko svečių komandai išlaikyti.

Rezultatu 60:66 (24:19, 8:17, 13:14, 15:16) Kauno Rami šį vakarą švenčia pergalę.

12 atk. kam.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)Solidi pirma rungtynių pusė leido „Kauno Rami“ įveikti MB „TR Project“ (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Skroblų alėjos“ pergalę (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 21:15 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Romegas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su VšĮ „Gatvės vaikais“ (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su „Kauno Rami“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 17:13 val.)Lemiamas M. Šepučio tritaškis ir iškovota „Kauno Rami“ pergalė (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:53 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:28 val.)