KMAIK & BREVITRA vs VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF (61:42)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos sporto salė. Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj.

Chaotiškose rungtynėse pergalę iškovojo "KMAIK & Brevitra"

2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 21:19 val., peržiūros: 2823

Ketvritadienį, lapkričio 3 dieną, KMAIK sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "KMAIK & Brevitra" ir svečių "Vilniaus Universitetas KHF" ekipų. Nuo pat pirmų minučių į priekį pabėgę šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą visas rungtynes ir iškovoti nesunkią pergalę rezultatu 61:42 (17:8, 15:6, 13:15, 16:13).

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių savo pranašumą ėmė įrodinėti šeimininkai. Jie, per kelias minutes sužaidė atkarpą 7:0 ir įgijo septynių taškų pranašumą. Svečiai nerado savojo žaidimo, o tuo pasinaudoję šeimininkai, nors ir mažu pataikymo procentu, tačiau didino pranašumą. Kėlinuko viduryje komandas jau skyrė devyni taškai. Šis skirtumas išliko iki pirmojo kėlinuko galo. Antrojo kėlinuko pradžioje, dviem tolimais metimais iš eilės "KMAIK & Brevitra" ekipos žaidėjai padidino pranašumą iki penkiolikos taškų, o kiek vėliau, rezultatyvaus žaidimo dėka, ir iki devyniolikos taškų. Svečiams nesisekė atrasti žmogaus, kuris imtųsi iniciatyvos, o tuo tarpu svečių gretose aktyvūs buvo beveik visi žaidėjai. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė aštuoniolikos taškų skirtumas 32:14.

Po ilgosios pertraukos "Vilniaus Universitetas KHF" ekipos krepšininkai kiek atsigavo ir sugebėjo pelnyti daugiau taškų. Pačioje pradžioje šeimininkai padidino pranašumą iki 22 taškų, tačiau svečiai į tai atsakė sausa atkarpa 8:0, kuri leido šiek tiek priartėti prie varžovų. Vėliau abiems komandoms vienodai sunkiai sekėsi pelnyti taškus ir žaidimas pasirodė apylygis. Tačiau pabaigoje geriau sužaidė svečiai ir sumažino deficitą iki trylikos taškų. Paskutiniojoje rungtynių dalyje "Vilniaus Universitetas KHF" dar bandė priešintis varžovams, tačiau iš to nieko gero neišėjo, nes šeimininkai demonstravo protingą krepšinį ir to pasekoje iškovojo pergalę rezultatu 61:42.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė, jog džiaugiasi, kad komandai pavyko atsitiesti ir iškovoti pergalę.

"KMAIK & Brevitra" :
P.Stonis 16 (5 rez.perd., 8 išprov.praž.), E.Latoža 15 (6 per.kam.), E.Pečiulis 11 taškų.

"Vilniaus Universitetas & KHF" : M.Nikolskis (12 atk.kam., 10 išprov.praž.) ir G.Sujeta (8 išprov.praž.) – po 10, M.Lukauskas 6 (8 išprov.praž.) taškai.

"Kolpingo Kolegija" išplėšė pergalę iš "KMAIK & Brevitra" rankų (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 23:35 val.)"Kauno NTI - PN" emocingose rungtynėse turėjo pripažinti "KMAIK & Brevitros" pranašumą (2012 sausio 19 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)BC "Rykliai" ketvirtajame kėlinyje palaužė "KMAIK & Brevitra" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:24 val.)"BC Ambi" lengvai susidorojo su "KMAIK & Brevitra" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)Namie žaidę Triobet nepasipriešino KMAIK & Brevitra (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 17:35 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos palaužė "KMAIK & Brevitrą" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 13:47 val.)BC "Rykliai" įsirašė triuškinančią pergalę į savo sąskaitą (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Maybe" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "KMAIK & Brevitra" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 19:17 val.)"Ice" ekipa iškovoja svarbią pergalę (2012 kovo 16 d., penktadienis, 00:11 val.)Po pratęsimo pergalę šventė Vilniaus universitetas KHF (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 01:48 val.)