HELVINA vs INFOFACE & KAVEIKTI.LT (100:80)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 08 d., Penktadienis, 19:00 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

"Helvina" nepaliko vilčių "Inforace & Kaveiki.LT" komandai

2008 vasario 08 d., Penktadienis, 22:13 val., peržiūros: 7710
Šį vakarą (02-08) "LKKA" salėje buvo sužaistos dar vienerios "Įmonių +" varžybos. Jose susitiko "Helvina"(šeimininkai) ir "Inforace & kaveikti.lt" (svečiai) . Atlaikę spaudimą ketvirtame kėlinyje pergalę rezultatu 100:80 šventė "Helvina" komanda.

Nuo pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo rodyti savo pranašumą. Varžovai padėtį bandė gelbėti tolimais metimais , tačiau daug tų atakų baigdavosi netaikliais metimais.Kėlinuko rezultatas buvo 22:13.

Antrame kėlinyje svečiai ir toliau netaikliai mėtė tritaškius, bet pradėję žaisti labiau komandinį žaidimą taškus rinkosi iš vidutinio nuotolio arba prasiveržimais krepšio link. Šeimininkai šiame kėlinyje
"Inforace & kaveikti.lt" komandos pagrindinį ginklą – tolimus metimus panaudojo prieš juos pačius (5/6). Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 49:36 (27:23).

Trečiame kėlinyje šeimininkai ir toliau puikiai gindamiesi bei atakuodami padidino savo persvarą.
"Helvina" vyrai beveik nepramesdami ir toliau šturmavo varžovų krepšį nuo tritaškio linijos. Likus mažiau nei minutei iki kėlinuko pabaigos svečių komandos žaidėjas L.Ščepinas buvo nubaustas technine pražanga. Jis po teisėjo užfiksuotos klaidos įsivėlė į ginčą su arbitru. Likęs laikas praėjo be nesklandumų, o rezultatas buvo 72:50 (23:14).

Ketvirtame kėlinyje svečiai įrodė, kad nesiruošia kelti baltų vėliavų.
"Inforace & kaveikti.lt" žaidžiantysis treneris užvedė komandą ir likus dviem minutėm iki finalinio švilpuko sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Tačiau šis spurtas labai išvargino svečius ir per likusį laiką persvara vis augo. Pamatęs , kad šiandien pralaimėjimas neišvengiamas tas pats L.Ščepinas po nesėkmingos komandos draugų atakos demonstratyviai nusiėmė maikutę ir atsisėdo ant suoliuko. Už šį poelgį žaidėjas gavo antrąją techninę ir susirinkęs daiktus paliko aikštę. Jo komanda pralaimėjo rezultatu 100:80 (28:30).

Teisėjų darbą abi komandos įvertino po 9 balus.
"Kauno energija" lengvai įveikė "Infoface - kaveikti.lt" (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Lytagra" namuose įveikė "Infoface-Kaveikti.lt" (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 21:48 val.)Neįtikėtina "Infoface & Kaveikti.lt" pergalė! (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:52 val.)"Trys medžiai" nepasigailėjo savo varžovų "Infoface&Kaveikti.lt" (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 22:48 val.)"Trys medžiai" nugalėjo "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)"Infoface & KaVeikti.lt" nepavyko atsirevanšuoti "Vėjų Linijai" (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Helvina" namuose įveikė "Vėjų liniją" (2008 vasario 01 d., penktadienis, 21:09 val.) "Helvina" nesunkiai susidorojo su "Lytagra" (2008 sausio 30 d., trečiadienis, 21:40 val.)"Helvina" dar nepanoro baigti pirmenybių (2008 kovo 22 d., šeštadienis, 22:10 val.)"Helvina" parklupdė "Vėjų liniją" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)