Kauno technikos kolegija vs BK Centre ‒ 2 (77:60)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „BK Centre ‒ 2“

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 22:07 val., peržiūros: 1169

Kovo 1 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technikos kolegija“ priemė svečius „BK Centre ‒ 2“. „Kauno technikos kolegija“ buvo iškovoję vieną pergalę ir penkiolika kartų buvo pralaimėję. „BK Centre ‒ 2“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir dvylika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje du tolimus metimus pataikė „Kauno technikos kolegija“, po kurių šeimininkai pirmavo rezultatu 6:2. Trečią minutę spurtą pradėjo „BK Centre ‒ 2“ ir po šešių be atsako pelnytų taškų jie pirmą kartą išsiveržė į priekį (6:8). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė vienas taškas (8:9). Paskutinėmis kėlinio minutėmis be klaidų gynėsi „Kauno technikos kolegija“, o šeši be atsako pelnyti taškai leido įgyti pranašumą (14:9).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų tritaškiu (17:9). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „BK Centre ‒ 2“ (17:16). Vėliau persvarą pamažu didino „Kauno technikos kolegija“. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė aštuoni taškai (24:16). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (37:27).

Pirmomis trečio kėlinio minutėmis geriau žaidė „BK Centre ‒ 2“. Svečiai sužaidus dvi minutes vis dar vijosi varžovus (39:35). Šeštą minutę „BK Centre ‒ 2“ pataikė tritaškį, po kurio rezultatas tapo lygus (42:42). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Kauno technikos kolegija“ (46:42). Į tai „BK Centre ‒ 2“ atsakė septyniais be atsako pelnytais taškais (48:49). Kėlinio pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (48:49).

Ketvirto kėlinio pirmas tris minutes komandos žaidė lygiai (57:58). Vėliau spurtą pradėjo „Kauno technikos kolegija“. Daugiausiai greitų atakų dėka šeimininkai pelnė 17 taškų be atsako (74:58). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (77:60). „Kauno technikos kolegija“ iškovojo antrą pergalę, o „BK Centre ‒ 2“ pralaimėjo tryliktą kartą.

„Kauno technikos kolegijos“ trenerė S. Donelaitė: „Smagu, kad pavyko iškovoti pergalę. Šiandien geriau, protingiau sužaidėme gynyboje ir manau tai lėmė mūsų pergalę. Varžovų žaidimas buvo pagrįstas žaidimu vienas prieš vieną. Mes ir žaidėme ne itin komandiškai. Kamuolys apvalus, mums šiandien nusišypsojo saulė“

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 23 tšk. (13 atk. kam., 9 rezult. perd.), Laurynas Senkus – 17 tšk., Ernestas Pocius – 12 tšk. (16 atk. kam.), Justas Vasaitis – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 23 tšk. (13 atk. kam.), Stas Pedos – 20 tšk. (9 išpr. praž.), Timur Tugutov – 8 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasispriešino „Ryterna Group“ komandai (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)KK „13“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „BK Centre ‒ 2“ krepšininkais (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 16:04 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)